SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa > rzeźba proszę o pomoc !!!!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4836

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

68

Wzrost

182

Cel treningowy

Klata, 6ciopak, troche przypakowac bica ;3

Staż treningowy na siłowni

nie trenowałem na siłowni, tylko w domu(abs itp)

Uprawiane inne sporty

Piłka nożna, koszykówka, lekkoatletyka.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

2 hankle po 7.5kg

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

garbienie się

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

55kg podniosę 1 raz na klate
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279
Ja nie pisze zeby sprawic przyjemnosc komus tylko dziele sie informacją która ma posłuzyc za pomoc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Daj źródło tego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279
Ale nazwy if ja nie jestem zwolennikiem diet śmieciowych juz wspominalem o tym. Kazdy kto ma chociaz najmniejsza wiedze na temat odzywiania to wie dobrze ze jak sie je rzedziej i w duzych ilosciach to organizm automatycznie odkłada nadmiar w tłuszcz poczym spowalnia mprzeniane zeby przetrwac do kolejnego posiłku który nastąpi za 6 godzin. Wiec w takiej sytuacji człowiek ma w jednym momencie zbyt duzo energii a przez reszte czasu zbyt mało . Ludzie czy wy na prawde jestescie tacy cimni zacznijcie czytać a nie w fb siedzić.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
gonzi888
Ludzie czy wy na prawde jestescie tacy cimni zacznijcie czytać a nie w fb siedzić.




Nadal interesuje mnie źródło tego:
"budowa masy miesniowej w pierwszych 12 tygodniach nie jest mozliwa"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279
Źródło tej informacji?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279
Ja nie mogę tego mie uczył trener!!! Ale jak poszukasz na mondrych stronach albo przeczytasz chociaz jedna mondrą ksiązke to sie dowiesz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279
Albo dobra wiem ze hejterzy nie lubią czas tracic na porzyteczne rzeczy to ci znajde coś na ten temat w internecie ale ja o tym wiem od trenera
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Wszystko jasne.

Pogoni ktoś trolla?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279


włącz 5 minute i doglądaj a jak zaputasz kogoś z doświadczeniem to wszystko co przekazałem w tym temacie jest prawdą
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Głupi jesteś, upośledzony, czy ty tak naprawdę?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rady dla początkującego - siłownia

Następny temat

Push Pull Legs pomoc !

WHEY premium