SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa + redukcja vs rekompozycja: kulturyści, street workersi, siłacze, fighterzy -dyskusja (blog)

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 1593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 468 Napisanych postów 776 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 72871
Pasowałoby już dociąć te ostatnie 5-6kg przed końcem wakacyjnego sezonu i od października na spokojnie ruszyć z masą... Musze się wziąć w garść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3785 Napisanych postów 53809 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 700531
Przylanie lekkie się pojawił, ale faktycznie jak byś przyciął do tych 90 kg wyglądałoby to zdecydowanie lepiej.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 468 Napisanych postów 776 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 72871
Dzięki rion, nie potrafiłem tego ocenić wzrokowo dlatego wrzuciłem fotki. Ale faktycznie teraz troche tłuściej jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3785 Napisanych postów 53809 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 700531
Wiadomo, że tragedii nie ma ale jak byś machnął jakąś delikatną redukcję to i sylwetka by się nieco poprawiła jak i lepsze wyjście pod masowanie
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Praca mi troche pokomplikowała, miałem juz wszystko pięknie wyliczone i schodziło 1kg tygodniowo a teraz nie liczę kalorii od jakiegos czasu. Teraz chory a za tydzień znów urlop... oj, trzeba sie będzie pilnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Nie daj się zwariować masz odpocząć i naładować akumulatory, a nie przejmować się formą. Wiadomo nie jedz co dzień pod korek kilka razy dziennie i przykrywaj alko ale można sobie pozwolić na co nieco
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzięki rion, kłopot w tym że u mnie jest wszystko albo nic
Albo poszczę i trzymam miskę, a jak już popuszczę pasa to leci
Jeszcze jak urlop zagraniczny w gronie najbliższych to jestem w stanie trzymać dietę z głową, najgorsze są urlopy w Polsce i wielogodzinne biesiady nad pełnym stołem
Może tym razem się tak nie spasę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
No tak tutaj trzeba mieć pewne hamulce bo miałem podopiecznego co przez 11 miesięcy pracy nad sylwetką schudł 15kg pojechał z żona w podróż poślubna na 2 tygodnie na Dominikanę i wrócił 12kg cięższy. Ale jak sam przyznał zero hamulców jedzenie kilkukrotnie dziennie pod korek i alko do każdego posiłku więc hamulców jakichkolwiek brak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący pyta o radę

MenS