SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masło orzechowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Wiele osób stosuje jako alternatywa dla oliwy dodajac 1-2 razy dziennie

Z tego co zauważyłem najpopularniejsze jest wsród uzytkowników
Masło orzechowe sante sam zreszta je używam jednak dzis znalazłem masło które pod względem objętości składu przewyższa sante 454g cena 7,99 zł
Jest w Lidlu ale tylko w tym tygodniu bo jest tydzień amerykański więc ja dzis zrobie zapasy bo później może już nie być


Dwa rodzaje smakowe :

- Smooth o delikatnej kremowej konsystencji
- Crunchy z kawałkami orzeszków ziemnych
















Zmieniony przez - Pablo_20 w dniu 2010-06-07 12:57:42

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5297
moze sie ktos wypowiedziec na temat tego masła ? ale chyba orzechy ziemna nie sa dobrym źródlem tluszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
spoko jutro zajde w moim miescie do lidla i zobacze czy jest



pzdr
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
ma słaby stosunek o6 do o3 ale od czasu do czasu może być.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
nie jest to najlepsze źródło tłuszczów, więc nie polecę

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
Nie chodziło mi tutej zeby zachwalać i przekonywać was do czerpania zapotrzebowania na tłuszcze z masła orzechowego.
Bo jak wiadomo masło orzechowe raczej nie jest stałym elementem diety (są inne lepsze źródła tłuszczy) jednak często przez wiele osób jest traktowane jako alternatywa pewnego rodzaju urozmaicenie od czasu do czasu i nie mówcie ze nie jest stosowane bo praktycznie wszyscy go używaja rzadziej lub częściej to juz sprawa indywidualna

Pytanie czy używać masła czy nie to juz każdy musi sobie sam odpowiedzieć

Głównie chodzi mi tutej o porównanie z SANTE które jest stosowane miedzy innymi przez Peponeta czy niwixa (tych osob chyba nie trzeba nikomu przedstawiać)



Ja używałem średnio raz dziennie około 20g SANTE teraz zaopatrze sie w to masło kupie 10 słoików (mam już 2) wiec bedzie na długi czas bo data ważności do kwietnie 2011

Tego masła jeszcze nigdzie wcześniej nie widziałem a z maseł orzechowych stosowalem własnie SANTE było najlepsze (cena/jakość)



A zestawiajac:

SANTE 350g ~7,5zl skład: Prażone orzeszki ziemne 90%, olej roślinny, cukier, sól.

oraz wyżej przedstawione masło 450g 7,99zl skład: Prażone orzechy ziemne 95%, brązowy cukier trzcinowy, olej palmowy, sól morska.


W lidlu od jakiegos czasu są promocje w postaci tygodnia np. meksykańskiego amerykańskiego itd teraz jest amerykański i akurat pojawilo sie to masło po tym tygodniu pewnie już go nie bedzie wiec może warto sie zaopatrzyć ja to napewno zrobie

Pozdr.
1

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
squixy ja tez właśnie kończe ckd jeszcze jakies 10 dni ale pózniej bedzie w sam raz

przecież możesz kupić i zostawić na później o ile dasz rade sie powstrzymać

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Widze, ze zdjęć że ty jesteś już zejbisty, a moje ckd troche jeszcze potrwa :D
No ale fakt, może na przyszłość warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20556
squixy hehe nie wiem o jakich zdjęciach mówisz bo dopiero wstawie za jakieś 2 tyg jeśli mówisz o tym w profilu to był koniec masy 93 kg (maksymalnie zalany) obecnie 81-82 kg

Nie przejmuje się już detalami bo one i tak nic nie znacza Debiuty ? może kiedyś

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy moja dieta jest naprawde dobra proszę o spr z góry dzięki:)!!!!!!

Następny temat

Koncentrat białka serwatki a tłuszczyk na brzuchu.

WHEY premium