SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Markus Ruhl w Dublinie

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6655

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
na ulotce mialem napise ze bedzie w vitaminshopie, 25, 26 stycznen w dublinie, 25 w tym pod lidlem, 27,28,29 w cork, limerick i gdzies tam jeszcze tylko nie znam dokladnej daty, ulotka lezy w irlandii a ja na urlopie w polsce, na stronie cisza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 216
znalazlem i podsylam link z adresami sklepow Vitamin-Shop oraz dokladnymi datami i godzinami kiedy mozna spotkac RUHLA w Irlandii.
Link pochodzi z oryginalnej stronki firmy Ultimate Nutrition wiec chyba impreza jest potwierdzona:)znalazlem i podsylam link z adresami sklepow Vitamin-Shop oraz dokladnymi datami i godzinami kiedy mozna spotkac RUHLA w Irlandii.
Link pochodzi z oryginalnej stronki firmy Ultimate Nutrition wiec chyba impreza jest potwierdzona:)http://www.ultimatenutrition.com/markus_ruhl_ireland_tour_09.html

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263
Witam, gdyby kto potrzebowal wiecej informacji na temat przyjazdu i terminów Marcusa to chetnie odpowiem. lub zapraszam bezposrednio do Vitamin-Shopa w Cork na North Main street. Mozecie tez zadzwonic do mnie 0872359673 po wiecej informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4626
Ja już dostałem wejściówkę dla VIP-ów na spotkanie z Marcusem, ciekawe jak on wygląda, w tamtym roku miałem okazje spotkac Denisa Wolfa i był duży a wydaje mi sie że Markus jest jeszcze większy

trening bez włożenia weń serca jest niewiele warty !!!

[][]--[][] moja siłka -- http://www.sfd.pl/temat285940-strona1/ [][]--[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Siema Grzesiek. Wpadne napewno bo i tak jakiś spalacz miałem u was kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4626
ma ktoś już jakies foty ze spotkania w dublinie ??

trening bez włożenia weń serca jest niewiele warty !!!

[][]--[][] moja siłka -- http://www.sfd.pl/temat285940-strona1/ [][]--[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
kto byl, ja niestety w robocie musialem siedziec, niech ktos zda relacje :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jutro w Cork
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4626


Elo
Ja miałem dzisiaj okazję spotkac Markusa powiem tak, że chłop ma bary jak tur jest strasznie szeroki. ma postawe prawdziwego kulturysty, jak zapytałem sie go czy może pokazać bicepsa to powiedział że rano ćwiczył i nie da rady, ale co sie później okazało obowiązuje go jakiś kontrakt i nie może się napinac do zdjęc ?? dziwne ? także wyszła dziwna sytuacja z robieniem sobie zdjec jeśli ktoś nie kupił jakiegos prduktu prezentowanego przez markusa to nie dostał kart VIP co automatycznie blokowało go aby zrobic sobie fotkę z markusem.
ja naszczescie ją miałem i dostałem fotkę z autografem torbę w której była jedna poracja odżywki białkowej i szejker.
wrzucam jedną fotkę ze spotkania

trening bez włożenia weń serca jest niewiele warty !!!

[][]--[][] moja siłka -- http://www.sfd.pl/temat285940-strona1/ [][]--[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 474 Wiek 8 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12406
cos tam czytalem, ale zeby zrobic sobie fotke i dostac jakas torebke z paroma probkami - trzeba zaplacic 35eu to troche sporo...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Domowa silownia

Następny temat

Czechy-ceny jedzenia.

WHEY premium