SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Pudzianowski - Pyton

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 429
jeśli chodzi o podkowy to podstawa jest mocny uścisk w obu rękach!!! zginanie najlepiej rozpocząć od cienkich podków i najlepiej rozmiaru 1 albo 2 i potem zwiększac grubosc podków, przykładowa progresja : St.Croix Forge Ultralite #2, St Croix Forge Polo #1, Diamond Classic #1, Diamond #1 Hinds,no i potem już normalnej grubości(9.5mm)podkowy są w naszym zasięgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 429


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612


dobra fota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Nie wiedziałem że Pudzian siedział
Poz

Zmieniony przez - Andrew3 w dniu 2008-05-30 18:50:15

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 429
Ma pan tytuł najsilniejszego człowieka świata. Złamie pan podkowę?

Mariusz Pudzianowski:Jeśli kupimy podkowę wykutą ze stali w sklepie z artykułami żelaznymi, nikt jej nie złamie. Nie wyłączając najsilniejszego człowieka świata, który nazywa się Mariusz Pudzianowski. Podkowy, które kiedyś siłacze łamali czy zginali w cyrkach, musiały być robione z miekkich metali specjalnie na użytek ich popisów.





zdanie każdy może miec własne, ale idąc tym tokiem rozumowania to pewno Arnold Classic też nie można wygrać bo przecież on sam nie wygrał.....


http://www.britishpathe.com/record.php?id=37052

http://www.strongmanchrisrider.blogspot.com/


Chris Rider horseshoes

Zmieniony przez - pawel r w dniu 2011-02-24 10:21:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak.. cała legenda pudziana jest zasługą pr-owców z tvnu, a pudziana jako siłacza tak w zasadzie to wypromował jego słynny brat-śpiewak Krystian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3537
TVN wygrywał za niego MŚ? Śmieszne to jest co piszecie w tym dziele. Idz do TVN z ciebie tez może zrobią mistrza świata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprawdź w słowniku znaczenie słów SARKAZM, IRONIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3537
myślałem ze ty napowtarzanie. Bo patrząc co się dzieje w tym dziele. To myślałem ze ty tak naprawdę sądzisz. także sorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Soory że odświeżam ,ale ludzie walczący jako rycerze ileś tam setek lat temu ,musieli być znacznie silniejsi niż dzisiaj

Miałem okazję w muzeum przymierzyć na siebie taką chociażby kolczugę i po nałożeniu stałem się cięższy o 20 kilogramów ,skoro tyle ważyła kolczuga ,to byłbym skłonny twierdzić że zbroja płytowa to coś koło 70 kilogramów ,a zwykły wystawowy miecz ważył na oko, grubo ponad 15 kg

Ponoć ludzie w tamtych czasach byli od nas sporo niżsi coś w stylu 165-170, ale krzepę musieli mieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REKORD + ZAWODY

Następny temat

zawody w 5 boju boju

WHEY premium