SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam pytanie :-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Czy jeśli skończyłem mono już dobre 2 miesiące temu to mogę już sobie zacząć Cell Pump? - czy jeszcze czekać ?

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Kup cp większe opakowanie i po kłopocie.
Co do dodatków-nie wpłyna na efektywnosć cyklu, dodadzą nieco przyjemnosci.
Dla mnuie strata kasy.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7670
Żeby było efektywniej poczekaj jeszcze miesiąc.

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
po 2 miechach przerwy od kredki zewnetrznej mozesz smialo zaczynac CP:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Ale to zalezy przecież nie?
Jezeli np w ostatnim tygodniu kreatyna działała bardzo dobrze , to po co robić większe odstępy? Miesiąć był by dla mnie odpowiednią przerwą
Zwłaszcza , że cp działa nieco inaczej od mona.

Dlatego jedz i rośnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
a jeszcze mam takie pytanie

Cell Pump czy Crea Fusion ?
chcę wiedzieć bo do tej pory brałem tylko mono - dodam że ćwiczę już długo , to co liczę jem, jem w regularnych odstępach itp ...

Za rady dziękuję

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
generalnie obojętnie
to i to bardzo dobre i w zasadzie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
A to oczko to sugerowanie w stronę jednego z tych czy może czegoś zupełnie innego ? - Metabolic Pump czy V12 ... ?

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Ale metabolic pump to jest jak gdyby odpowiednik Aero2 ma di-argenine , cytrulinian itd dobry środek do połączenia z jabłczanem
v12 sana to jabłczan kreatyny z dodatkami NAG itd generalnie za drogi
Z jabłczanów cp albo cra kup tańszy
i do tego metabolic pump mozesz kupić u bima

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-20 22:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Grafik jabłczan z dodatkami typu cell-pump, creafusion, v12 możesz brać nawet jako przedłużenie cyklu z mono i to daje dobre efekty więc myślę, że spokojnie możesz go już brać, ja postawiłbym minimalnie na creafusion ale jest też minimalnie droższy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
gnębię dalej

- wybierając Crea Fusion albo Cell Pump dokupienie substratów do Crebsa ( bo tak mi to wygląda ) może mieć duży wpływ potęgujący działanie samego jabłczanu ? czy na tyle nieduży że mozna to jeszcze przemślec ?

Ps - kupić od Bima - czyli skąd ?

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
heh - widzę że wybierając czy to by było cf czy cp trzeba liczyć się z 2 opakowaniami jeśłi chcemy pożądną suplementację zastosować ...

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja po 4 miesiecznej przerwie ?

Następny temat

Żeńszeń amerykański???

WHEY premium