SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP juniorow w TS 2006

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
szybkimi krokami zblizaja sie Mistrzostwa Polski w Trojboju... Czyjest ktos z forum kto bedzie startowal ??? chyba nadszedl czas zeby zaczac dyskusje na ten temat

Deseo ser una bestia !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
przysiad 150 a martwy ciąg 172(nie zaliczone na zawodach) oby dwa wyniki w strojach :] bez strojów nie wiem :] a ty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3212
mój znajomy....kat do 90kg..

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
ja bede raczej startowal na mp juniorow w kat.67,5 (przynajmniej bede probowal ) hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3212
dąguś a jakie masz wyniki w tych bojach jeśli nie chcesz podać dokładnych to podaj tak mniej-więcej???


P.S byłeś może w Gwiździnach??

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
Bylem w Gwizdzinach podnioslem tam 112,5 (koszulka) a teraz akurat dzis na zawodach szkolnych [;)]110 bez koszulki... a ty startujesz w jakiej kategori..?? tez byles w Gwizdzinach..??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3212
byłem tam....w kat.67,5 byłem 3..

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
ooo to niezle... a ile tam podniosles ??:> chyba nie duzo nas dzielillo co ..?? a ile ty masz lat.. a teraz w kurzetniku bedziesz na zawodach.. ts o puchar wujta gminy kurzetnik (chyba) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3212
dzieliła nas jedynie waga bo i ty i ja miliśmy 112,5chyba!!!no miałem być ale niestety niewypa;lił wyjazd....mam 16 lat a ty??będziesz w kurzętniku???

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
Ja bede w Kurzetniku startowal.Ale na te MP juniorow to juz sam nie wiem ... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
A wlasnie w lipcu bede mial 16 lat. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3212
a jaki masz martwy i przysiad????ja miałem jechac no ale niestety nie da rady.....

No Pain No Gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kalta siła

Następny temat

wysokośc stojaków przed bojem ?

WHEY premium