SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MPJ- termin

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ile mi wiadomo to te zawody odbędą się w Warszawie w dniach 8-9 maja, a więc na dzień przed moją maturą tak sie zastanawiam czy jest jeszcze jakas szansa na to aby został zmieniony termin, bo nie wiem czy jest sens żebym się do nich przygotowywał??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn chodzi mi o to, że wysiłek, jakim jest start w zawodach nie jest chyba wskazany przed na dzień przed maturą. A poza tym chciałbym sie dowiedziec co na ten temat sądzą inni zawodnicy, którzy też piszą maturę w tym roku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
W ogóle w tym roku jest lipa z terminami

My studenci też mamy pomieszane


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem AMP zazębiają się z MPS nie wiem wogóle kto ustala te terminy, ale chyba ma jakieś problemy ze sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Co do przełożenia terminu MPJ to musze Cię zmartwić - jest on podporządkowany terminowi ME Juniorów i termin MPJ może się zmienić tylko wtedy gdy zmieni się też termin ME Juniorów albo wystąpią problemy organizacyjne przy MPJ i trzeba będzie zawody przesunąć - jeżeli nic takiego się nie zdaży to termin raczej zostanie ten sam


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak przy okazji czy to prawda że MPS nie odbędą się w Puławach tylko w Wąbrzeźnie- co to za pomysł że by użądzać zawody na takich wsiach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Bardzo prosty

koszty są niższe


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba że tak o tym nie pomyślałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
ciekawe tylko dla kogo niższe??czy ktos pomyslal o zawodnikach ktorzy jada na koniec Polski(np werbkowice) tracac czas i pieniadze na milion przesiadek w pociagach ,pks-ach itd???

Kazio

"Czas na to, aby pójść drogą, wierząc, że jest ona właściwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Dla organizatora oczywiście

Ale to konieczność żeby zawody w ogóle się odbyły - nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jakie są koszty organizacji tego typu imprezy a jakie przychody może mieć z tego organizator


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba wszystkich ciekawi jakie wyniki padną na tych zawodach i jak bedzie przebiegała rywalizacja po odejściu Kopienik , Lenarciaka , Baka no i co pokaże Wilk i Kępczynski? Może zabłysnie jakas nowa gwiazda polskich jun???

Trening uczy wytrwałosci czas pokory.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak?

Następny temat

SEMINARIUM

WHEY premium