SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ME w kulturystyce i fitness,grad medali polskich zawodniczek

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Dla mnie największe niespodzianki to złote medale Krupy i Szwankowskiej. Reszty można było się spodziewać. Bardzo zaskoczyła mnie sylwetka Kunickiej, była już bardzo potężna, a teraz chyba zmniejszyła masę i nabrała kobiecej sylwetki, co wyszło jej na dobre.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Udany powrót Kurzaczowej, znaczy się Zapolskiej. Chociaż stać ją na więcej. Cała reprezentacja świetnie się spisała, tylko pogratulować.

P.S. Zastanawia mnie tylko, kiedy docenią to nasze wspaniałe media?

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Napisałem już to w którymś miejscu w suplementacji, ale jak dobrze widać (szczególnie na zdjęciach na stronie ifbb), głównym sponsorem imprezy był hi-tec nutrition. Myślę, że to świadczy tylko o tym, że nie jest to jakaś trzeciorzędna firma, której produktów poza Polską nikt nie używa.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
Sonbaty, a dlaczego zaskoczyło cię złoto dla Aśki?? Ja widuję ją prawie codziennie, i widzę jej postępy, jest w bardzo dobrej formie.

Scarpi

Scarpi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja widuję ją tylko kilka razy w roku na zawodach. A złoto zaskoczyło mnie dlatego, bo mimo iż startuje ładnych parę lat i robi systematyczne postępy to jednak nigdy nie potrafiła przygotować szczytowej formy. Ponadto chyba miała jakieś problemy osobiste (rozstanie z Malikiem?), a przygotowanie do zawodów musi być zapięte od A do Z. Ale oczywiście obserwuję wszystko powierzchownie i niezbyt dokładnie. Myślę, że teraz będzie celować w mistrzostwo świata

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
Sonbaty, hihi rozstanie z Malikiem ? kiedy to było Ale moim zdaniem dobrze się stało, pomimo wspólnego zainteresowania, wydawało mi się, nie pasował do niej. No a Aśka jest bardzo zawzięta i stara się wypaść jak najlepiej. Zależy jej na tym. Jest jeden problem, jeden ale chyba najważniejszy- brak sponsorów, a bez tego ciężko. Potrzeba dużo pieniędzy na odżywki no i odpowiednie jedzonko, ale skąd to brac ??
Pozdrawiam


Scarpi

Scarpi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
Sonbaty, mam jeszcze do ciebie jedną, wielką prośbę. Jeśli się orientujesz to napisz mi proszę kiedy i gdzie będą się odbywały najbliższe zawody kulturystyczne. Nie chce mi się przekopywać stron w necie i szukać. Chcę, żeby pewna osoba w takich zawodach wystartowała, ale najpierw muszę się dowiedzieć gdzie i kiedy i postawić tego kogoś przed faktem dokonanym :) Wygląda całkiem dobrze, więc nie będzie potrzebne dużo czasu do odpowiedniego przygotowania :O)
Z góry dzięki, pozdrawiam :)

Scarpi

Scarpi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Szczerze mówiąc, dokładnych dat nie znam. Może wieczorem Ci coś napiszę jak posprawdzam w gazetach. Na pewno sezon zaczyna się nie wcześniej niż w październiku, a jeśli chodzi o konkretne zawody to sprawdzę później. Ponadto zależy czy Twój kumpel jest tak dobry, że szykuje się na puchar Polski czy tylko na jakieś regionalne zawody, bo z terminami tych drugich może być kłopot, trzeba by dowiedzieć się w PZKiTS.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 646
Dzięki, dzięki:) Szczerze mówiąc miałby szanse na puchar, bo z tego co wiem regionalne zawody kojażyą mi się z terminem na przełomie maja albo czerwca. No a do października czy nawet dalej jest jeszcze dużo czasu, więc gdyby zacząć przygotowania powiedzmy od połowy sierpnia ( wcześniej nie ma takiej możliwości), można by dużo zdziałać. Problem jest taki, że on nie jest do tego przekonany, nie wieży w swoje możliwości, ale ja wiem, że może mu się udać :) W końcu znam go nie od dziś hihi :)

Scarpi

Scarpi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O ile dobrze wiem to jesienią też są jakieś regionalne zawody. Po prostu organizatorzy starają się wykorzystać to że zawodnicy robią formę i organizują różne zawody. A z pucharem niech się zastanowi, bo wg moich informacji (pewnych na 80%) w tym roku wystartują Maszewski, Strzeliński, Brzózka i Kazimierczak

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwsze hasła o walce Tyson-Lewis

Następny temat

ME kobiet w kulturystyce i fitness...Budapeszt 2002

WHEY premium