SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHANDIENONE Pomocy!!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
O no to spoko ;) szczerze to apetyt mam taki że prawie całą lodówke opróżniłem aż sie rodzice pytają dlaczego tak dużo jem i że nie wyrabiają z kasą ;p a na siłowni jest niezłą pompa więc raczej to jest dobra meta i wszystko jak narazie idze w dobrym kierunku ;)

Pozdrawiam ;]

dfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12642
ktory dzien? piramidka jesz czy stala dawka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
dizeń 4 dawka stała 3 tabsy dziennie :D na śniadanko na obiad i kolacje ;)

dfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
silaszmc ile masz lat? widzialem twoje zdjecie,wygladasz na 15

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
na 15 xD thx ale nie mam 15 lat niestety w tym roku 19 lat kończe ;) a co ? chyba wiem z kąd widziałeś moje zdjęcie .. ;p
Pozdrawiam narazie cykl idze okej

dfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5733
Z tego co mi znajomi mowili jak brali ruską mete to przysrosty masy byly minimalne za to sporo sily przybywalo :P Ja to bym zainwestowal w Alchemie bardzo dobry towar wszyscy chwalą xD
No zdaj relacje po swoim cyklu :P jestem ciekaw ile masy i siły przyjdzie


Zmieniony przez - KeRiO w dniu 2008-02-25 23:00:14

Wszystko co robisz mądrze daje efekty...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
no oki zdam relacje jak narazie dużych efektów nie ma masa minimalnie mi wskoczyła mimo dobrej diety .... siła wmiare idze jak może to niech mi ktoś poleci coś na przyrost masy mięśniowej i coś na rzeźbe np nie wiem omke i winstrol czy może coś innego i ile tego potrzebuje i jakie koszta sie z tym wiążą .. chodzi mi o jakieś hmm przytyć z 10 kg i żeby jakoś to wyglądało.

Pozdrawiam Silas

dfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
Batch No : 161107
Exp date : 12.2010
Mam te wersje, i smakuje jak kreda, wodule niema praktycznie smaku, jest średnio twarda w rtekach sie nie kruszy, ale jak sie ja zebami pogryzie to praktycznie jej niema wogule i smakuje jak piasko kreda;/ co myślicie?

Lepszej formy diler

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23594
Taksy z kreską czy bez? Jak gryziesz to strzela w zębach czy poprostu sprasowany proszek?
Wała odróżnisz po opakowaniu. Fake ma całkowicie płaskie dno (real ma leciutko wgniecione) aczkolwiek i tak nie wiadomo co jest w środku

Zmieniony przez - kot-zzz w dniu 2008-06-16 16:25:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1739
dno jest troche wypuklone, są te napisy tam Scanbech itp. a tabletka niema wogule smaku, i jak sie ja gryzie, to taki jakby pół piasek, o takie jak kreatyna, takie nie do końca sproszkowane, i strasznie tego mało! ale zero smaku nic!!

Lepszej formy diler

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O ZDJECIA

Następny temat

Tamoxiplex

WHEY premium