SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MAM__MAŁE__PYTANKO_?_?_?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No więc zaczynam pierwszy raz brać szczały. Dzisiaj kumpel mi zapodał ome i jakoś po tym sczale poczułęm sie senny, ogólnie jakbym był zmeczony. Co to może oznaczyć czy to jest normalne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo od omy zaczynasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Wydaje się Tobie.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zaczynam od omy wczesniej bralem mete ruska i blugarska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lux. Tylko wypelnij jeszcze profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
To zmienia postać rzeczy, doświadczony z Ciebie "killer".
Podejrzewam, że wszystko OK - za bardzo się wczuwasz.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No może to prawda ale przy bionabolu tez sie robilem senny zazwyczaj popoludniu. Raczej nie sądze że jestem doświadczonny bo bym sie Was nie pytał o nic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o widze micen ze z poznania jestes:) podobnie jak ja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18037
Hmmm killer a moglbys opisac te swoje 2 poperzednie cykle no i ten z omka ps. jakie oslonki uzywales pod czas poprzednich cykli i jakie suple dodales no i jak tam odblok nolve pewnie masz wrazie co? co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc pierwszy raz brałem mete ruską 150tab potem drugą 200tab oczywiście do tego osłnka sylimarol, a po jescze kreatyna i ascetosteron. Teraz biore 200tab bionabolu i 20 szczałów omnadrenu. Nolvadex oczywiście mam. Właściwie to mam jescze 20 szczałów prolongatum ale coś mi się wydaje ze nie warto dodawac teraz? zostawie chyba na nastepna kuracje jak myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18037
heh meta+oma to jest najgorszy z mozliwych cyklow 99% ludzi ma po tym spadki i to kosmiczne a suple jakie masz do tego cyklu w co musiales uzupelnic diete w bialko czy w bialko i wegle hmmm bedziesz mial slabej jakosci mase bedziesz ostro nawadniony no i mozesz sie cofnac do rozmiarow przed cyklowych... mogles
na wyszukiwarce szukac cyklu a tak w ogole to masz ome w co wbijac? bo wiesz zeby siegnac po koks to trzeba miec jakies staz z 3 lata i z 2 dychy na karku... no i jakas mase miesniowa a co do mety pij duzo wody bardzo duzo zeby sie nerki przeczyszczaly i reszta flakow nie wroze ci nic milego po cyklu a wrecz przeciwnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

??????

Następny temat

Chciałbym prosic o pomoc

WHEY premium