SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M1t?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Bul odczułeś jakieś efekty niepożądane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zauwazyłem
co nie oznacza ze nie wystąpły wjakims stopniu

natomiast m1t piekielnie blokuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
słyszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9082 Napisanych postów 82788 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700137
ja natomiast jestem odmiennego zdania i uwazam że m1t to wielkie g**** .
własnie moj ostani cykl był na ph było to m1t + moxn xt i powiem tylko tyle ze zjabałem sobie przez to watrobe strasznie.....
nie naleze do szlaenców którzy koncza cykl i rozpoczynaja nowy nie dbajac o swoje zdrowie.Ja zawsze przed cyklem wczasie cyklu i po cyklu robie badania.Jak zrobiłem przed ph było ok a po 3 tygodniach brania moje proby watrobowe były tragiczne alat był 300!!!!a chyba wiadomo jaka powinna byc norma.od zakonczenia tego cyklu mineło juz troche czasu a dwa miesiace temu jeszcze moj alt wynosił 50 vco jak wiadomo jeszcze jest powyzej normy...nigdy nie miałem tak*****owych wyników nawet po 12 tygodniowym cyklu na wiekszych dawkach SAA.Moze ja akurat byłem wrazliwy na ten syf ale załuje ze wogole sie za niego wziołem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Wątrobę też ryje, jak wszystkie orale zresztą, ale mówię o dużym bloku. Brałem m1t jak był wielki "bum" na ten środek.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Ogolnie M1T to scierwo...nikt z moich znojomych ktozy to brali niebyl zadowolony z koncowych efektow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po mecie + oma

Następny temat

Odplok po propie

forma lato