SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MŚ Brazylia 2014 Grupa A

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4426

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Z samym Etoo wiecznie jakieś przypały o hajs są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Karciarz
Patrząc na Kamerun, to przypomniała mi się sytuacja z 2010 roku, gdzie Francja była drużyną nieobecną, przez wewnętrzny konflikt.


O ile mnie pamięć nie myli, to Francuzów w RPA nikt nie chciał. Panowie wygrali baraże z Irlandią po wprowadzeniu do swojej gry elementów piłki ręcznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
to swoją drogą,ale tam głośno było o konflikcie z ówczesnym trenerem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Tak, był konflikt z Domenechem. Deschamps ma przynajmniej jaja. Nie pasował mu charakter Nasriego to go nie wziął na MŚ.

Eto'o, gdyby nie jego wieczne żądania finansowe to prawdopodobnie do dzisiaj grałby w Barcelonie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Czekam na Meksyk i Chorwatów. Liczę na tych drugich ale każdy wynik jak dla mnie nie bedzie zaskoczeniem(no nie licząc deklasacji którejś z drużyn).

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-06-23 09:34:09

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tez licze na Chorwatów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196562
Oczywiście jestem za ekipa El Tri,a Rakitic niech juz wraca do Barcy by się przygotowywać do nowego trudnego sezonu

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
W momencie, w którym Srna złapał prawie piłkę w ręce w polu karnym, zacząłem kibicować Meksykanom. Byłoby to jakąś horrendalną niesprawiedliwością, gdyby przez tak koszmarny błąd sędziego mieli nie wyjść z grupy.

Najlepsze jest to, że po każdej ciekawszej akcji na ekranach stadionowych pojawiają się powtórki. Sędzie zapewne też je widzi. Ciekawe, co sobie wtedy taki krasnal myśli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo ciekawe widowisko z udziałem Meksyku i Chorwacji. Wygrała drużyna zdecydowanie lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Także jestem zadowolony z awansu Meksyku. Byłem pewien że na koniec dojdzie do bijatyki ale jakoś obyło się bez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fantasy MŚ Brazylia 2014

Następny temat

MŚ Brazylia 2014 Grupa B

WHEY premium