SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loża Szyderców - spampost

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
27 stycznia będzie na Lookr Tv o tradycyjnych sztukach walki w epoce MMA. Kto tam będzie dyskutował i o czym to konkretnie?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Trzech stałych bywalców i doradców tego działu.
Szczegóły niebawem
Gwarantuje, ze nie będziesz zawiedziony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 3 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10081
widzę, że spam powoli zamiera, więc trzeba go trochę pobudzić



ostatnimi czasy spodobał mi się ten wałek, szczególnie ze względu na John'a Legenda

oglądał ktoś dokument pt. Czekając na Sobotę ?
jakieś opinie osób, które to widziały ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Co tam wiara ?

Sesja jest więc chleje browar , dorwałem Specjal więc się zapijam w tym wyśmienitym trunku...





Nikt na świecie nie jest przecież doskonały

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Żeby nie zakładać nowego tematu, chciałbym tutaj pogadać z Wami o odwrotnej pozycji i jej skuteczności. No więc, może stawanie silniejszą stroną z przodu jest skuteczne, tylko niewielu trenuje aby ustawiać się w ten sposób? Spójrzcie na Andersona Silvę, często staje prawą ręką z przodu (a z tego co wiem jest praworęczny) i dzięki temu udupił jak jakiegoś amatora Forresta Griffina. Albo w boksie - Oscar De La Hoya również stosował się do tej zasady.
Może jednak Bruce miał rację? Dobrze jest stawać w tej pozycji, bo w niej, będziemy niepokoić stawy kolanowe przeciwnika kopnięciem bocznym z silniejszej, wysuniętej do przodu nogi? Sam już nie wiem. Jedno jest pewne: wiem, że dobrze jest walczyć w obu pozycjach.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
W formułach walki, w których liczy się szybkość - semi contact, nawet light contact (w kickboxingu) - dość często zawodnicy stają właśnie w prawej pozycji. Wydaje mi się, że lewa z przodu to jest efekt szkolenia wziętego z klasycznego boksu.
Ale z np. w taekwondo WTF zawodnicy walczą w obu pozycjach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I jak widać na przykładach w full też się sprawdza. To, że większość walczy silniejszą stroną z tyłu nie znaczy, że odwrotna jest nieskuteczna. Może powodem stania w pozycji nieodwróconej jest, oprócz nieszkolenia się w odwróconej fakt, że np. w dzisiejszej scenie MMA niedozwolone są ciosy w krocze, w które nie trzeba aż tak mocno walnąć jak choćby w udo, żeby dało to efekt?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281




Oto dowody na praworęczność Andersona - fotki z robienia przez niego autografów.



Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-02-02 01:03:09

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Wracamy do pierwotnego tematu,

prawdziwi szydercy



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krakow seminarium : wejscie w nogi

Następny temat

Zawody kick- boxingu

WHEY premium