SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipomastia - porady

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam 6 miesięcy temu miałem zabieg na lipomastje tłuszczową.Odessano po 150mililitrow tłuszczu i nie jestem zadowolony skutki teraz wiszą mam wrażenie że tłuszcz wciąż tam jest jak zakładam koszulkę to mi sterczą cycki czy mogę coś z tym zrobić?










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale masz wysoki poziom tkanki tłuszczowej, powyżej lub około 25 procent. Każdy z nas w sytuacji tak znacznego otłuszczenia organizmu miałyby tkankę tłuszczową nie tylko na brzuchu, ale na całym organizmie, również w okolicy sutków. Tutaj nie ma innej drogi jak wzięcie się za siebie i zadbanie, nie tylko o estetykę sywketki, ale przede wszystkim o zdrowie. Nadmiar tkanki tłuszczowej niestety negatywnie wpływa na gospodarkę hormonalną, a co za tym idzie na w zasadzie całe nasze życie. Podstawą tutaj będzie solidny trening siłowy i dobrze dobrana dieta. Poza tym, czas i cierpliwość. Za kilka lat będzie już dużo lepiej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy mięśniowej - wątpliwości

Następny temat

Piłeczka rehabilitacyjna

WHEY premium