SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipomastia - diagnoza

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144
Cześć czy to jest Gino albo lipo
Dodam że nic nie boli mnie w okolicach sutków mam 18lat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 380 Napisanych postów 751 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5876
Idź do rodzinnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Nikt niestety nie jest w stanie stwierdzić czy masz ginekomastię, patrząc tylko na zdjęcie sylwetki. Od tego są badania USG i manualne, wykonane przez lekarza specjalistę. Jeżeli więc chciałbyś wiedzieć dokładnie, to do niego właśnie sugeruję się wybrać. Bez wątpienia masz znaczną lipomastię. Poziom tkanki tłuszczowej jest wysoki, więc nie ma co się dziwić. Sugeruję zmienić swoje nawyki żywieniowe i styl życia. Przede wszystkim dla zdrowia, które wraz z biegiem lat i wysokim poziomem tkanki tłuszczowej będzie podupadało w znacznym stopniu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144
Ok ale dietę to mam 95% zdrową i styl życia tak samo dużo się ruszam 15k kroków cododzinnie + neat+ siłka 5x w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Jeżeli tak rzeczywiście jest, to sugeruję wrzucić kilka przykładowych dni diety do analizy, zgodnie z opisem w regulaminie działu. Tak samo całość panu treningowego. Zoabczymy jak to wygląda i ewentualnie poprawimy błędy lub też zasugerujemy jakieś zmiany. Poziom tkanki tłuszczowej jest wysoki, więc z niczego się to nie wzięło. Trzeba wiele miesięcy treningów i diety, żeby się tego pozbyć, a wtedy i sutki będą wyglądały dużo lepiej. Niestety nie ma inne drogi w tym kierunku. Zapraszam do analizy podstaw.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144
Mas rację byłem na redukcji 10%bf o wiele lepiej wyglądały suty praktycznie lipo zniknęło ale teraz okres masowy i znów wraca normalnie robić masę nienprzejmowac się tym zbytnio 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Jest to całkiem normalne, że w trakcie okresu budowy masy mięśniowej poziom tkanki tłuszczowej zwiększa się w całym organizmie. U większości osób lipomastia mniejsza lub też większą będzie pojawiała się przy około 14 procentach tkanki tłuszczowej lub nieznacznie nawet i przy niższej wartości. To czy warto dalej budować masę mięśniową uzależnione będzie od poziomu tkanki tłuszczowej i wyglądu sylwetki. Wklej zdjęcia sylwetki i zoabczymy jak to wygląda. Na zdjęciu wrzuconym wcześniej jest bliżej 30 procent niż 15. Jest to ogromna różnica. Nie wiem co musiałeś robić żeby z 10 doprowadzić do takiej sywketki.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144
W takim razie przesyłam fotkę tutaj aktualnej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144
Tutaj plecy





Zmieniony przez - Amadeusz9 w dniu 09/11/2023 16:22:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144
Ale dodam że jak jest zimno to sutki wyglądają praktycznie normalnie a jak jest ciepło to tak jak na zdjęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Jest to całkiem normalne zjawisko, że w sytuacji, gdy jest wysoka temperatura, skóra się rozszerza i odwrotnie. Nawet mając bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej, będzie to widoczne. Ty nie masz niskiego, ale jeszcze wystarczająco niski, aby budować w miarę dobrej jakości mięśnie. Niestety, tak jak pisałem wcześniej, trzeba się pogodzić z tym, że tkanka tłuszczowa będzie się zwiększała na całym ciele. Tak to już jest w sytuacji, gdy budujemy masę mięśniową. Poprzednie zdjęcie zupełnie nie oddawało tego jak wygląda sylwetka.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - porady

WHEY premium