SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Typerów - temat dyskusyjny

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
ależ emocje przed ogłoszeniem wyników

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Erminho graty dla ciebie, ja też byłbym na podium gdyby Antonio Di Natale karnego trafił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Graty jeszcze raz dla pierwszej trójki, dla Ciebie też Ted, bo zdobyłeś najwięcej małych punktów, ale niestety zabrakło trochę szczęścia, tak jak z tym karnym.



Co do nagród to oczywiście jak zwykle pierwsza trójka może liczyć na bony do wykorzystania w Sklepie SFD, z tym że proszę jeszcze o trochę cierpliwości, ponieważ będą to bony z podziału na miesiąc czerwiec. Mniej więcej za nieco ponad tydzień będzie więc można zamawiać, wtedy też podam dokładne kwoty i wszystkie szczegóły , chociaż mam nadzieję że mimo kryzysu finansowego pula nagród pozostanie niezmieniona. W każdym razie śledźcie ten temat, jak będzie już coś wiadomo to napiszę.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Gratulacje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Dzięki black, no i oczywiście graty dla całej trójki
Już mówie że w X edycji tanio skóry nie sprzedam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
gra gitara

dzieki;)

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
gratuluję

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Gratki i dzieki za dobra zabawe

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1516 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50502
Gratulacje dla pierwszej trójki i oczywiście podziękowania dla Blacka że wszystko dobrze prowadził. Mi trochę zabrakło mały niedosyt jest bo tak dobrze szło jakoś słąbo końcówka mi poszła ale to był mój debiut w LT a w X mam nadzieje zę podium będzie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
graty dla podium i, znowu, dzieki Black za sprawne przeprowadzenie typera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Matusiak wraca ?!

Następny temat

Rasiak znów w Premiership!

WHEY premium