...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 9
Najlepsi we wtorek :
1. 13sebik13________3
.. cygan132_________3
3. (9 osób)_________2
Rozstrzygnięcia:
1. Watford - Southampton X
2. Cracovia - Polonia Warszawa X
3. Zagłębie Lubin - Ruch 2
4. Manchester Utd. - Porto X
5. Villarreal - Arsenal X
Najlepsi w środę :
1. diakonos_0_______4
2. (15 osób)________3
Rozstrzygnięcia:
1. Cardiff - Derby 1
2. Stal Sanok - Legia X
3. Lech - Wisła Kraków 1
4. Barcelona - Bayern 1
5. Liverpool - Chelsea 2
Najlepsi w czwartek :
1. Hajduk_5_________4
.. JarosM___________4
.. SCORPION 9_______4
.. Skeba____________4
Rozstrzygnięcia:
1. Śląsk - Górnik Zabrze X
2. Szachtar - Marseille 1
3. Werder Brema - Udinese 1
4. Hamburger SV - Manchester City 1
5. PSG - Dynamo Kijów X
Najlepsi w piątek :
1. Hajduk_5__________4
.. ResoviakRR________4
.. wikt______________4
Rozstrzygnięcia:
1. Wolverhampton - Southampton 1
2. Reading - Sheffield Utd. 2
3. Mattersburg-Altach 1
4. Roeselare - Genk 1
5. Breda - Alkmaar 2
Najlepsi w sobotę :
1. Gianluigi________14
2. Hajduk_5_________13
.. number1one_______13
.. QUEBLO___________13
Rozstrzygnięcia:
1. Middlesbrough - Hull 1
2. Sunderland - Manchester United 2
3. Wigan - Arsenal 2
4. Tottenham - West Ham 1
5. Auxerre - Bordeaux 2
6. Nancy - Valenciennes 1
7. Rennes - St. Etienne 1
8. Villarreal - Malaga 2
9. Hannover - Hertha 1
10. Hoffenheim - Bochum 2
11. Gladbach - Wolfsburg 2
12. Lechia - GKS Bełchatów 2
13. Ruch - Polonia Warszawa 2
14. Piast - Lech 2
15. Legia - Cracovia 1
16. Chievo - Milan 2
17. Inter - Palermo X
18. Lazio - AS Roma 1
19. Lecce - Sampdoria 2
20. Genoa - Juventus 1
Najlepsi w niedzielę :
1. WojTAS7__________6
2. 13sebik13________5
.. dort_____________5
.. JarosM___________5
.. SCORPION9________5
Rozstrzygnięcia:
1. Aston Villa - Everton X
2. Manchester City - Fulham 2
3. Lille - PSG X
4. Lyon - Monaco X
5. Sporting Gijon - Valencia 2
6. Mallorca - Almeria 1
7. Osasuna - Athletic Bilbao 1
8. Deportivo - Atletico 2
9. Leverkusen - Werder Brema X
10. Stuttgart - Hamburger SV 1
Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2009-04-15 16:28:47
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 10
Najlepsi we wtorek i środę :
1. lukste___________4
.. Pippo____________4
.. QUEBLO___________4
Rozstrzygnięcia:
1. Chelsea - Liverpool X
2. Bayern - Barcelona X
3. Porto - Manchester Utd. 2
4. Arsenal - Villarreal 1
5. Śląsk - Arka ODWOŁANY
Najlepsi w czwartek :
1. diakonos_0_______3
.. koles08__________3
.. MOLINEZJA________3
.. SCORPION 9_______3
.. skeba____________3
Rozstrzygnięcia:
1. Young Boys - Basel X
2. Marseille - Szachtar 2
3. Udinese - Werder Brema X
4. Manchester City - Hamburger SV 1
5. Dynamo Kijów - PSG 1
Najlepsi w piątek :
1. SCORPION 9__________4
2. (13 osób)___________3
Rozstrzygnięcia:
1. Genk - Gent X
2. Heracles - Breda 1
3. Schalke - Cottbus 1
4. Cracovia - Śląsk X
5. Piast - Legia 2
Najlepsi w sobotę :
1. cygan132____________12
.. Hajduk_5____________12
.. lukste______________12
.. mateuszsz1__________12
.. Pippo_______________12
.. Zdenek_SB___________12
Rozstrzygnięcia:
1. Aston Villa - West Ham X
2. Middlesbrough - Fulham X
3. Portsmouth - Bolton 1
4. Arsenal - Chelsea (neutr.) 2
5. Caen - Nancy 2
6. Grenoble - Toulouse 1
7. Monaco - Rennes 1
8. St. Etienne - Lille 1
9. Atletico - Numancia 1
10. Bilbao - Deportivo 2
11. Getafe - Barcelona 2
12. Huelva - Real Madryt 2
13. Bochum - Dortmund 2
14. Koeln - Stuttgart 2
15. Karlsruhe - Hoffenheim X
16. Wolfsburg - Leverkusen 1
17. GKS Bełchatów - Odra 1
18. Górnik - Polonia Bytom 1
19. Polonia Warszawa - Lechia X
20. Genoa - Lazio 2
21. Juventus - Inter X
Najlepsi w niedzielę :
1. siwy__00___________13
2. domer______________12
.. dort_______________12
.. koles08____________12
5. lukste_____________11
.. MOLINEZJA__________11
Rozstrzygnięcia:
1. Tottenham - Newcastle 1
2. Manchester Utd - Everton (neutr.) X
3. Lorient - Marseille 2
4. Bordeaux - Lyon 1
5. Espanyol - Racing 1
6. Valladolid - Villarreal X
7. Valencia - Sevilla 1
8. Hamburger SV - Hannover 1
9. Hertha - Werder Brema 1
10. Jagiellonia - Ruch 1
11. Arka - Wisła 2
12. Cagliari - Napoli 1
13. Catania - Sampdoria 1
14. Roma - Lecce 1
15. Udinese - Fiorentina 1
Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2009-04-20 18:43:03
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 11
Najlepsi we wtorek :
1. 13sebik13_________2
.. Gianluigi_________2
.. ResoviakRR________2
Rozstrzygnięcia:
1. Liverpool - Arsenal X
2. Derby - Reading 2
3. Grenoble - Rennes 2
4. Numancia - Athletic Bilbao 2
5. Leverkusen - Mainz X
Najlepsi w środę :
1. diakonos_0_________6
.. edziu18____________6
.. kaczy______________6
.. lukste_____________6
.. MC-IDOL____________6
.. Pippo______________6
.. WojTAS7____________6
Rozstrzygnięcia:
1. Chelsea - Everton X
2. Manchester Utd. - Portsmouth 1
3. Toulouse - Guingamp 2
4. Betis - Valencia 2
5. Deportivo - Almeria 1
6. Osasuna - Malaga 2
7. Barcelona - Sevilla 1
8. Hamburger SV - Werder X
9. Śląsk - Arka 1
10. Juventus - Lazio 2
Najlepsi w czwartek :
1. cygan132__________4
.. domer_____________4
.. edziu18___________4
.. Gianluigi_________4
.. kaczy_____________4
.. siwy_00___________4
.. Vieira____________4
Rozstrzygnięcia:
1. Sporting Gijon - Espanyol 2
2. Mallorca - Valladolid 1
3. Santander - Atletico 1
4. Villarreal - Huelva 1
5. Inter - Sampdoria 1
Najlepsi w piątek :
1. Baca_____________3
.. lukste___________3
.. nixnicky_________3
.. QUEBLO___________3
.. siwy__00_________3
.. Zdenek_SB________3
Rozstrzygnięcia:
1. Germinal - Club Brugge 1
2. Lyon - PSG X
3. Hoffenheim - Hertha 2
4. Polonia Bytom - Cracovia 1
5. Wisła - Górnik 1
Najlepsi w sobotę :
1. Hajduk_5____________7
.. koles08_____________7
.. Skeba_______________7
4. mlodykks____________6
.. WojTAS7_____________6
Rozstrzygnięcia:
1. Bolton - Aston Villa X
2. Everton - Manchester City 2
3. West Ham - Chelsea 2
4. Valencia - Barcelona X
5. Bayern - Schalke 2
6. Dortmund - Hamburger SV 1
7. Lechia - Arka 1
8. Ruch - GKS Bełchatów 2
9. Śląsk - Jagiellonia 1
10. Fiorentina - AS Roma 1
Najlepsi w niedzielę :
1. ResoviakRR____________10
2. dort___________________9
.. Hajduk_5_______________9
.. Pippo__________________9
.. QUEBLO_________________9
Rozstrzygnięcia:
1. Arsenal - Middlesbrough 1
2. Blackburn - Wigan 1
3. Le Mans - Monaco 2
4. Nice - St. Etienne 1
5. Le Havre - Grenoble 2
6. Lille - Marseille 2
7. Getafe - Villarreal 2
8. Sevilla - Real Madryt 2
9. Espanyol - Betis 1
10. Cottbus - Wolfsburg 1
11. Moenchengladbach - Bielefeld X
12. Legia - Lech X
13. Milan - Palermo 1
14. Bologna - Genoa 1
15. Napoli - Inter 1
Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2009-04-27 19:13:21