SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga SFD 2012/2013 - WYBÓR SKŁADÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Terminarz wstawię jutro



Co do pucharu to myślałem żeby go zrobić w terminach reprezentacyjnych (tych w których są po dwa mecze - tak żeby w pucharze móc rozegrać dwumecz). Są cztery takie terminy w sezonie:
-wrzesień
-październik
-marzec
-czerwiec

czyli akurat na cztery rundy pucharu (1/8, 1/4, 1/2, finał i dwumecz o 3. miejsce).

Gole byłyby liczone tak jak w Lidze SFD, tyle że tym razem zdobywane w meczach reprezentacji - zarówno eliminacji MŚ jak i towarzyskich. Do dyskusji pozostają szczegóły (np. co w razie remisu w dwumeczu, sposób losowania par pucharu itd itp. - czekam na Wasze pomysły i sugestie)


PS. Jako że mamy tylko czternastu uczestników, w pierwszej rundzie będzie 6 dwumeczów - do 1/4 awansują ich zwycięzcy i dwa zespoły zwolnione z pierwszej rundy (wolny los)

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Proponuję jak jest remis to wygrywa ten, którego reprezentacje ( trzy) miały lepszy bilans bramkowy po podsumowaniu.
Co do losowania to Black możesz każdemu kazać wybrać numerek pod każdym numerkiem kryje się inny gracz ligi .

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Może asysty by decydowały a gdyby i w tym był remis to jak Bloonder
Losowanie kartki w pudełka po kinder niespodziance kręcisz video i na yt

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-08-21 20:11:10

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
lepiej już, żeby asysty decydowały, jeśli takowe się pojawią ; )

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Mogą być asysty, chociaż tu już trochę trudniej o info niż w przypadku goli. Bramki danej reprezentacji to już trochę nie mają bezpośredniego związku z wybranym zawodnikiem

Z losowaniem to bym się musiał ogolić na łyso żeby wyglądać jak ten gość z UEFA

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2012-08-21 23:05:11

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1797
Jedziesz :D Zje*alem, że nie mam Roberta Lewandowskiego, przecież gramy z wyspami owczymi(?) to by sie tam nastrzelał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
A ja bym miał inną koncepcję. Przecież w lidze mamy tylko 14 zespołów czyli będzie 26 kolejek w sezonie. Natomiast w normalnych ligach jest po 18/20 zespołów co daje odpowiednio 36 oraz 38 kolejek czyli więcej od nas aż o 10. Biorąc pod uwagę, że my wystartowaliśmy później o dwie kolejki np od holenderskiej ligi to mamy w zapasie jeszcze i tak 8 spotkań.

Reprezentacja wydaje mi się gorszym rozwiązaniem bo są drużyny co nie będą miały ani jednego gracza w reprezentacji. A terminarz na puchary by się wysnaczyło np co 3/4 kolejki ligowe?

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
JW

I żeby za pucharami nie czekać to zrobić np. tak, że pierwsze 5 kolejek rozgrywek ligowych gramy ligę SFD a na 6 kolejka rozgrywek ligowych to 1wsza runda pucharu SFD..itp..

Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2012-08-22 11:15:04

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17464 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196525
Ja jestem za rep.,z resztą było pisane o tym przed rozpoczęciem przez kogokolwiek wyboru zawodników,więc pretensje można mieć tylko do siebie że wybrało się takich którzy nie grają w swoich rep. (pewnie i tak nie wielu jest takowych zawodników)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Ale czy chodzi o mecze Eliminacyjne czy towarzyskie również , z mojej kadry 4 zawodników to podstawowi reprezentanci kraju, pmysł Beeva dobry co 5 kolejek , zobaczymy co na to wszystko Black
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fanki klubów!

Następny temat

Fantasy Premier League 2012/2013

WHEY premium