SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Światowa siatkarzy 2008

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24949

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
Egipt - Polska 3:2 (25:19, 14:25, 22:25, 25:22, 15:12)

Egipt: Ahmed Abd Elnaeim (24), Latif Ahmed Abdel (12), Ashraf Abouel Hassan (3), Saleh Youssef (7), Mohamed Badawy (16), Mohamed Seif Elnasr (6), Wael Al Aydy (libero) oraz Hamdy Awad (5), Abdalla Ahmed (2), Mohamed Gabal (1), Ahmed Abdel Fattah, Mahmoud Abdelkader (2).

Polska: Paweł Woicki (2), Piotr Nowakowski (2), Krzysztof Gierczyński (20), Łukasz Kadziewicz (10), Marcin Wika (7), Piotr Gruszka (13), Piotr Gacek (libero) oraz Michał Bąkiewicz (1), Bartosz Kurek (7), Wojciech Grzyb (5), Łukasz Żygadło (1), Zbigniew Bartman (3).

No niestety źle rozpoczynamy tegoroczną LŚ. Meczu widziałem tylko urywkami więc nie powiem za wiele, ale porażka z Egiptem dobrym wynikiem być nie może nie patrząc nawet na to jakim składem graliśmy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6956 Napisanych postów 6480 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60013
U nas brakowało rasowego atakującego , który by kończył ważne piłki . Gruszka był w słabszej dyspozycji , pare razy blokowany .
Woicki lepiej rozgrywał niż Żygadło. Grzyb i Kadziewicz bardzo dobrze , Gierczyński też fajnie grał . Kurek i Bartman dwie dobre zmiany . Reszta pozytywnie
Brakowało jednego elementu gry blokiem

Zmieniony przez - bajanekkk w dniu 2008-06-13 22:54:38

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
Grupa B:

Kuba - Włochy 3:2 (25:22, 31:33, 25:20, 22:25, 17:15)

Widziałem właśnie powtórkę tego meczu i zachwyciła mnie gra Kubańczyków. Najpierw w drugim secie przegrywali 2-11, aby ostatecznie doprowadzić do wyrównania i przegrać seta na przewagi. Kolejne dwa sety to kontynuacja świetnej gry z końcówki 2 seta gospodarzy. Tie-break rozpoczął się świetnie dla Włochów, prowadzili już 14-10, ale dzięki wspaniałym serwisom Kubańczycy wygrali tego seta i całe spotkanie 3-2. Dzisiaj drugi mecz tych drużyn, transmisja w Polsacie Sport o 2:40, poważnie się zastanawiam czy nie oglądać live.


Dziś oczywiście gramy drugi mecz w Egipcie, transmisja w TV4 i w Polsacie Sport o 19, obyśmy się odrodzili i nie dali szans Faraonom. Dla fanów siatkówki jest też jeden smaczek, o 21:55 transmisja z Wenezueli gdzie gospodarze zmierzą się z Francją
I co tu oglądać ME czy siatkę, znowu będę miał dylemat

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-06-14 13:26:43

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dla mnie Kubańczycy są największym nieobecnym Igrzysk w Pekinie. Minimalnie przegrali z Niemcami, przy udziale sędziów zresztą.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
Grupa A:

Brazylia - Serbia 3:2 (22:25, 25:23, 25:18, 22:25, 15:11)

Ciekawy mecz, Serbia w odmłodzonym składzie dzielnie stawiła czoła mistrzom olimpijskim i świata. Najbardziej w oczy u graczy Canarinhos rzucał się brak solidnego bloku U Serbów z blokiem było dużo lepiej, w ataku też nie odstawali zbytnio i do końca nie było wiadome kto zwycięży. Jutro kolejne spotkanie, również o 15

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-06-14 17:28:53

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Właśnie zakończył się mecz grupy D Polska-Egipt w którym nasi siatkarze sprostali rywalom wygrywając w setach 3 - 1
To pierwsza wygrana Polski w tegorocznej lidze światowej. Mimo wygranego spotkania osobiście niepokoi mnie forma naszych siatkarzy bo jak na wicemistrzów świata się nie popisali przegrywając bardzo wysoko drugi set.
Przeciętny jednak bardzo konsekwentny Egipt namieszał w naszych szeregach ale pozostaje mieć nadzieje że ta chwilowa niedyspozycja naszych siatkarzy się nie przedłuży. To mój pierwszy post w tym dziale także proszę mnie nie linczować


Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2008-06-14 20:56:50

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
Dziś już lepiej ta gra wyglądała, jednakże w 2 secie przydarzył się przestój i przegraliśmy bardzo wysoko, a to nie powinno się zdarzyć. Wiele jeszcze jest do poprawy, teraz kolej na mecze z Chińczykami

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6956 Napisanych postów 6480 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60013
Dobrze było Widać brak podstawowych graczy , a szczególnie rozgrywającego który by pograł troche kombinacji Orientujecie się czy Zagumny będzie już w Chinach ?

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434096
Myślę, że skład który pojedzie do Azji poznamy na dniach Ja bym dał pograć jeszcze trochę Woickiemu

Jeszcze dziś, a w zasadzie jutro bo o 00:00 Wenezuela - Francja, a o 2:30 Kuba - Włochy. Będzie ktoś oglądał ?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6956 Napisanych postów 6480 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60013
Ja sie nie skusze a wogle to trzeba miec polsat sport

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opony firmy CST, gdzie można je kupić?

Następny temat

skok w dal.. ;]

WHEY premium