SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Światowa Siatkarzy 2010

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Wydaje się, że mecze z Kubą zadecydują Oby udało się dwukrotnie wygrać

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Chuck dokladnie Jeszcze nim zainteresowala sie nim Reska juz mi sie podobala jego gra Podoba mi sie jego styl gry

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Karol Kłos, Mateusz Mika, Michał Winiarski, Piotr Nowakowski i prawdopodobnie Łukasz Żygadło - to zawodnicy, którzy znajdą się poza składem reprezentacji Polski na mecze z Kubą (Atlas Arena w Łodzi - sobota, godz. 14.00 i niedziela, 16.30).

Winiarskiego z gry wyeliminowała kontuzja kolana. - Przed tygodniem Michał dostał zastrzyk z czynnikiem wzrostu, w czwartek będzie miał USG, po którym podejmiemy decyzję co do dalszego leczenia. Do gry najwcześniej będzie gotowy na turniej finałowy Ligi Światowej - mówi lekarz kadry Jan Sokal. Na ból łokcia zaczął skarżyć się także Mariusz Wlazły. - To chyba nic poważnego, ale na wszelki wypadek chcemy sprawdzić czy nie dzieje się coś złego. Dmuchamy na zimne - dodaje Sokal. Jeśli Wlazły nie będzie mógł zagrać przeciwko Kubie, w 14-osobowym składzie znajdzie się Żygadło.


Szkoda, że Winiarski nie będzie mógł pomóc drużynie w meczach z Kubą Mam nadzieję, że godnie go zastąpi Ruciak i Kurek. Oby uraz Mariusza nie okazał się poważny bo bez niego ciężko będzie nam ograć Kubańczyków

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Bez Wlazłego przeciwko Kubie? Cienko to widzę...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
A tymczasem Niemcy znów ograli Argentyńczyków

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Niemcy w tym sezonie grają naprawde fajną siatkówke wygrana z Argentyną to akurat formalność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
- Taka jest decyzja trenera. Z moim łokciem nie jest najlepiej, ale mimo to byłbym w stanie wystąpić w łódzkich meczach. Daniel Castellani postanowił jednak, że lepiej mi zrobi kilka dni pracy na siłowni niż gra - mówi Mariusz Wlazły, który nie zagra w Łodzi z Kubą.

Daniel Castellani chciał przeciwko Kubańczykom wystawić w Łodzi najsilniejszy skład. Niestety, kontuzję pokrzyżowały mu szyki. W najbliższych spotkaniach nie będzie mógł skorzystać z Michała Winiarskiego, o czym wiedział już wcześniej. Wczoraj okazało się, że nie zagra również Mariusz Wlazły. - Już tydzień temu podczas spotkań w Lidze Światowej ból zaczął mi dokuczać, ale zagrałem. Badania przeprowadzone w tym tygodniu nie wykazały niczego poważnego, choć jakieś niepokojące zmiany są. Dlatego do piątku będę ćwiczył w Spale - mówi atakujący Skry Bełchatów.

Zarówno sztab szkoleniowy jak i sam zawodnik mają nadzieję, że w Katowicach w meczu z Niemcami po urazie nie będzie już śladu. - Gdyby Lozano dalej prowadził naszą reprezentację, z pewnością by mnie do niej nie powoływał. Zwłaszcza po tym, jak w ubiegłym roku zdecydowałem się na leczenie kontuzji. Na pewno jego przyjazd jest dla mnie jakąś motywacją (śmiech ). Ale nic nie będę robić na siłę. To nasz trener wybierze skład, a że jest mądrym człowiekiem, na pewno coś wymyśli. Jeśli znajdę się w kadrze, zrobię wszystko, by pokazać się w Katowicach z jak najlepszej strony - zapewnia Wlazły.


No cóż szkoda, że Mariusza nie będzie, na pewno byłby bardzo pomocny, ale wiadomo zdrowie najważniejsze Miejmy nadzieję, że Jarosz powalczy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Dostaliśmy dziś mocno po dupie niestety

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Bez Wlazłego przeciwko Kubie? Cienko to widzę...

Czułem że tak będzie


Niestety, ale Kubańczycy udzielili dziś Nam lekcji gry w siatkę, a sam Ruciak meczu nie wygra...

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-07-04 00:42:52

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Zbychu w ataku dosyc dobrze sobie radzil, tylko zastanawia mnie dlaczego calkowici go pokryli w przyjeciu... Przeciez podobno mocno je poprawil...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

URAZY NA SNOWBOARDZIE ANKIETA do pracy magisterskiej

Następny temat

skok na bungee

WHEY premium