SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lerosett vs. wągry

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Ponieważ używanie peelingu enzymatycznego nie jest wskazane dla osób mających skłonności do wyprysków, zastanawiam się nad kupnem Lerosettu. Jakie jest wasze zdanie na temat jego skuteczności w niszczeniu wągrów?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567
to jest rezultat i nagroda za wyciskanie...


z czasem to moze sie zmniejszy ta dziura ale to zalezy czy to rozciagniety por czy moze blizna sie juz zrobila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
Hmm nie wiem od kogo slyszales ze peelingu enzymatycznego nie mozna uzywac jesli ktos ma sklonnosci do wypryskow. Mi peelingi bardzo pomogly. A co do lerosetu to jest taki sobie, znam lepsze i duzo tansze. wejdz na www.esentia.pl i poczytja troche o maseczkach itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
A dlaczego używanie peelingu enzymatycznego nie jest wskazane przy cerze trądzikowej?
Ja używał od jakiś 2 razy i nie wiem czy dalej moge go uzyważ skoro tak piszesz.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
W ostatnim czasie sporo artykułów na temat trądziku przeglądałem i pewnie w którymś z nich przeczytałem, że nie wolno ich używać na skórze mającej skłonności do wyprysków. Są jakieś pozytywne opinie na temat Lerosettu? Bo już od dłuższego czasu zastanawiam się nad jego kupnem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
.

Zmieniony przez - alt w dniu 2005-03-08 19:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Peeling enzymatyczny sprawił jedynie, że moja skóra stała się mniej błyszcząca, ale wągry pozostały nietknięte. Są one niewielkie i siedzą głęboko pod skórą, więc bardzo trudno je zlikwidować. Czy jest coś co może spowodować ich wypłynięcie na zewnątrz? Czy istnieje preparat, który sobie z nimi poradzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
Moze zastosuj peeling termiczny, slyszalem ze jest dosc skuteczny. Albo idz do salonu kosmetycznego na profesjonalny zabieg- oczyszczasnie + maseczki itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3299
na wągry to tylko do kosmetyczki. Ja chodze raz dwa miechy i cera bez trgo czarnego gowna. Fakt wyciskanie boli jak cholera ale jak kosmetyczka ma wprawione dłonie to idzie szybko i da sie wytrzymać. Ja płace za taka "przyjemnosc" 50 zł. ale za to są widoczne efekty na miejscu. Tylko twarz jest zaczerwieniona i ma czerwone punkciki przez ok 2-8 dni. Zalezy od typu cery

Chłop potęgą jest i basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Pójście do kosmetyczki odpada. Wiesz może na czym dokładnie polega ten zabieg? Spróbuję wykonać go w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3299
no najpierw oczyszcza, pozniej przez ok 30 min leci ci na twarz para aby otwaorzyć pory. A pozniej tortury: wyciskanie. Wyciska to szybko i sprawnie wiec nie jest zle. A na koncu maska łagodząca podraznienia i jakis krem zalezy. Ja mam odzywczy bo moja skora jest zniszczona przez antybiotyki itp.

Chłop potęgą jest i basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
Lerosset super sprawa
mozna tego uzywac jako maseczki i tez mozna tym myc twarz , naprawde bardzo pomaga w zalwznosci o tego ile nalozysz tak intensywny jest kolor ktory i tak jest srednio apetyczny
generalnie wydaje mi sie ze sie opłaca. kosztuje kolo 50 zl za tubkę , ale jest dosc wydajny.
ale moze są tez inne skuteczne maści.
acha wizyta u kosmetyczki to podstawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solarium raz w tyg.??

Następny temat

Swetry

WHEY premium