SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leki SSRI wpływ na mięśnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Akurat poszerzenie zrenic wystepuje u mnie cały czas i nie jest to odrazu zespol serotoninowy ,leki te mają swoje skutki uboczne mam poszerzeone zrenice wygladaja jak 5 zł i nienaturalnie miękkie mięsnie jak po 3 latach treningu na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
Na początku możesz mieć spadki wagi i osłabienie. Potem wszystko się unormuje, organizm się przywyczai i wszystko będzie git. Możesz walic SSRI i rosnąć normalnie. Nie kloci się to tez ze stosowaniem SAA. A nawet dobrze teścia zapodać, skoro libido obnizaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 111
Tak ja własnie jem te leki ponad 2 lata teraz zmieniono mi lek na inny i cały czas przez ten czas cwicze na czysto...i widze ze nie rosne jak kiedys jestem osłabiony,moze to przez zmiane leku ale na czysto cwicze i widze ze cos jest nie tak nie dziwie sie ze Wy nie widzicie tego jak faszerujecie sie odzywkami/sterydami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Masz po prostu problemy psychiczne, dostałeś SSRI nie bez powodu stary, tak więc przyczyna tam leży. Widać, że się przejmujesz wszystkim 100x bardziej niż każda osoba, kiedy sama substancja, którą bierzesz nie ma najmniejszego wpływu na Twoje przyrosty, tylko hamuje Cię Twoja psychika, stres itp, i najprawdopodobniej leży dieta i trening.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6982
A np SrNi pobudzaja wydzielanie noradrenaliny. JAk sie to ma do ogólnej masy. Nie bedzie spadków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
NEEVSKY a wiesz cos moze jak leczyc PSSD?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6982
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem że stary temat ale może ktoś ma jakieś nowe badania z wpływem na mięsnie. Ponieważ biore leki rok i w ogole nie rosnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
80% ludzi cwiczacych po pare lat na silowni nie rosna juz tak jak na poczatku, problemem moze byc dieta, zle dobrany trening badz stres co za tym idzie kortyzol. Proponowal bym w tym szukac problemu a nie gdzies gdzie go nie ma ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol Słabe Libido/Erekcja

Następny temat

Brak apetytu na teściu

WHEY premium