SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymuszona przerwa w treningu - jaki wpływ na mięśnie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
Witam. Jestem dosłownie kilka godzin po zabiegu. Usunięto mi jedno znamię na nodze, drugie na klatce piersiowej (oba przeszkadzały w aktywnym uprawianiu sportu). Jeszcze do dnia wczorajszego, od 3 miesięcy prowadziłem codzienny trening siłowy w domowych warunkach. Ćwiczyłem seriami pompki, podciąganie na drążku, ćwiczenia z hantlą, brzuszki i zestaw na nogi. Po zabiegu czekają mnie co najmniej 3 tygodnie bez treningu. Jaki wpływ może mieć ta przerwa na dotychczasowy efekt zwiększenia siły i wyglądu mięśni? Czy jest sposób, aby przez ten czas zachować ich dotychczasową moc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2248
prowadziłem codzienny trening siłowy

Przerwa będzie miał lepszy wpływ niż ten codzienny trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
"Codzienny", może troche przesadziłem, jednak był czas, że ćwiczyłem przez prawie 3 tygodnie z jednym dniem odpoczynku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
spoko , przyda Ci się ten odpoczynek , nic złego sie nie stanie

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11488
Przez pierwsze treningi możesz poczuć spadek mocy ale po 2 tyg. wszystko powinno wrócić do wcześniejszej normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4510 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263095
Nie zapominaj w tym czasie o regularnych posiłkach itd.
Niektórzy podczas takie przerwy całkowicie odpuszczają dietę co jeszcze bardziej utrudnia powrót do formy.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1373
A propos posiłku: jeść nadal tak samo, jak w trakcie treningu, czy z racji tego że nie ćwiczę, zredukować ilość kalorii?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Tomka Cel: Harmonijna sylwetka...podejscie nr 3

Następny temat

Problemy i rzeźba :)

WHEY premium