SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leczenie zębów - koszt

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Niestety, ceny w zasadzie wszystkiego poszły mocno w górę i ciężko w takiej sytuacji coś poradzić. Bez wątpienia jednako swoje zdrowie wart zadbać stale, a nie tylko w chwili, gdy większość zębów jest już w kiepskim stanie. Dotyczy to każdego aspektu naszego życia, a nie tylko uzębienia. Poza tym, nie musisz tutaj wklejać swoich zębów. W zasadzie niewiele to wnosi do tematu, że pokażesz nam dolne zęby. Skoro stomatolog stwierdził, że trzeba leczyć to tak też warto postępować, a nie oświadczać nam swoje dalsze losy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Bardziej mi chodzilo o porowananie jak jest teraz a jak po wizycie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Jakos udalo sie bez wiekszych kosztow wczoraj wzial 400 lacznie 1600 wyszlo


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10453
Chłopie
Weź to usuń .
Miliony Polaków leczą żeby ,ale chyba tylko ty pokazujesz to w forum ..po co ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Pięknie, że zadbałeś o swoje zęby. Być może warto teraz pomyśleć o ogólnym zdrowiu i wydłużyć życie o kilkanaście lat, lub też uniknąć długich lat leczenia chorób. Jeżeli jesteś tym zainteresowany, to zapraszam do działu odżywianie i odchudzanie w celu zmiany swoich nawyków żywieniowych i ułożenia zdrowiej diety. Z kolei do działu trening dla początkujących w celu dostosowania aktywności fizycznej:

https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 14
Ja będąc u dentysty, za usunięcia kamienia z zębów nie zapłaciłem nic!
Podobnie lecząc zęby, nawet lepsze plomby NFZ teraz refunduje...
A przy dbaniu o jamę ustną warto czasem kupić jakąś dobrą pastę, np. wybielającą ;)




Zmieniony przez - BetMan w dniu 2023-03-16 14:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
Wiadomo profilaktyka najwazniejsza
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Narodowy fundusz zdrowia jak dobrze pamiętam od zawsze (wieku lat) refunduje przegląd zębów, jak i ściąganie z nich kamienia, raz do roku. Trzeba tylko wybrać się do stomatologa, który ma podpisaną umowę z NFZ, oraz oczywiście przypomnieć mu o tym, że chcieliśmy taki zabieg. Sam również chodzę prywatnie właśnie korzystając z tego raz do roku. Przy okazji również biorę pryz okazji zabieg piaskowania, czyli ściągania ciemnego nalotu, który często zbiera się z tyłu jedynek i dwójek. Niestety to jest już płatne około 200zł.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1085 Napisanych postów 1388 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6017
No i mam powtorke z rozrywki...byłem na czyszczenie zebow z kamienia i sie okazalo,ze znowu musze sie dentystycznie przeleczyc-prochnica.Moglem od reki isc do tej samej dentystki co rok temu,ale pier....zapisalem sie gdzie indziej na 23.01.24 nie jestem dentysta ale chyba faktycznie jest cos na rzeczy tyle ze w innych miejscach jak rok temu i wydaje sie mniejsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33138 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Zakładajac ze po pierwszym dużym leczeniu dbałes juz o zeby i na nowo szybko próchnica dała znów znać to warto poruszyć ten temat z dentystą bo może jesteś podatny na próchnice , tak czy inaczej przy takich problemach najlepiej robić regularne kontrole co 6-12 miesiecy bo lepiej leczyc pojedynczo niz znow robic kumulacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Męski cellulitis - porady

Następny temat

Stożki rotatora barków - porady

WHEY premium