SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Larry Scott

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 66438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035



Nie pisać, zanim nie skończę!
About LARRY

Nickname: The Legend

Born: October 12, 1938

Birthplace: Blackfood, Idaho, USA

Residence: Salt Lake, Utah, USA

Height: 5' 7"

Weight: 205 lbs


Titles Won

1960 - AAU Mr. California

1960 - AAU Mr. California (Most Moscular)

1962 - IFBB Mr. America

1963 - IFBB Mr. Universe (Medium)

1964 - IFBB Mr. Universe

1965 - IFBB Mr. Olympia

1966 - IFBB Mr. Olympia

About Larry

Larry Scott, The Legend, established and personified bodybuildings beach Adonis image, and duly became the sports Golden Boy after winning the IFBB Mr. America title in 1962 and the IFBB Mr. Universe in 1964. He was the first-ever IFBB Mr. Olympia in the contests initial two years of life, 1965 and 1966.

Joe Weiders brainchild of a competition got the perfect first-time winner in Larry. Of all the Hall of Fame inductees, perhaps Scott started with the least raw potential.

Told he was too narrow-shouldered a condition then considered insurmountable he persevered and packed on prodigious mounds of delt muscle which, coupled with the greatest arms in bodybuilding, enabled him to present front double-biceps shots that worked up a crowd like no other.

Witnesses still say that the audience reaction to his 1966 IFBB Mr. Olympia entrance was the most vociferous and emotional ever seen at a bodybuilding contest. A devout Mormon, Larry lives in Salt Lake City, where he runs his own bodybuilding advisory company.

Nie pisać, zanim nie skończę!


Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2007-04-06 17:43:58

pozytywny jak HIV

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035



2

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2007-04-06 17:44:19

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035


3

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035


4

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035


5

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035


6

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035


7

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035


8

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035


9

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035


10
Niepisać, zanim nie skończę!

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9813 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111035


11

pozytywny jak HIV

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dorian Yates obecne foto

Następny temat

Gregg Valentino