Larry Wheels zasłynął dzięki swoim szalonym wyczynom siłowym w trójboju siłowym. Zaczęło być o nim głośno w 2017 roku i od tego czasu sukcesywnie przybywa mu obserwatorów. Co ciekawe jako trójboista siłowy nigdy nie miał typowej dla tego sportu sylwetki. Jego wygląd bardziej odpowiada kulturyście. Wiedząc o tym, w 2018 roku spróbował swoich sił w amatorskiej kulturystyce i odniósł sukces zwyciężając NPC Gold Coast Muscle Classic. Nadal jednak to trójbój był bliższy jego sercu.

Podczas przygotowań do zawodów Strongest Man na Bliskim Wschodzie w ubiegłym roku, Wheels doznał kontuzji pleców, która zmusiła go do wycofania się z zawodów. Zszedł także z cyklu i przeszedł na terapię zastępczą testosteronem (TRT).

Na początku marca Wheels wspomniał, że zamierza wystartować w zawodach kulturystycznych, a konkretnie w kategorii Classic Physique. W niedawnym poście na Instagramie Larry dał przedsmak tego, co nas czeka. Jest ogromnie zdeterminowany, by namieszać w Classic Physique. Uważa, że ​​jest już wystarczająco duży, aby wystartować. Nadal jednak ciężko pracuje, aby uzyskać jak najlepszą formę na scenę. Jak oceniacie szanse Larrego w kulturystyce? Faktycznie namiesza w Classic Physique?

Komentarze (1)
TomQ-MAG

Sylwetka imponująca jak na trójbój, jednak gdy spojrzymy na nią przez pryzmat Classsic Physique to niestety bedzie to o wiele za malo.

2