SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-carnitine 600

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5728

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ale o czym ty piszesz ?

myslisz ze tabletki plyna sobie zylami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no wlasnie w sumie tez niezabardzo zrozumialem ocb

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 81 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
Ojej, a nie płyną?

<<Kształty, jakie przybiera duch-ogień,to tyko puste barwy i formy>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tabletki? no raczej nie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
koma , moze cos wiecej na ten temat w takim razie?:)
podbijam bo mnie hmm powiedzmy zaciekawilo Twoje podejscie do tematu;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 81 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
Słonko, WSZYSTKO płynie z krwią, włącznie z esencją twojego dzisiejszego obiadu :P
Chodziło jedynie o nie tyle ekonomiczne podejście do tabletek, bo te już mam i używam co optymalne podejście do stanu zdrowia, który nie pozwalał na długie treningi, a co za tym idzie, 'szybkie' plany zrzucania masy. Trzeba było ostrożnie. Co do produktu - jest dobry i niedrogi, właśnie takiego poszukiwałam jakiś czas i jest ok, nie wymienię nawet na L- karnitynę z Green Tea, choć na sezon zimowy brzmi zachęcająco. A ze zdrówkiem już prawie że ok, nie sprzedawajcie tylko takich sposobów na zatory żadnemu lekarzowi...wyklną i spalą na stosie

<<Kształty, jakie przybiera duch-ogień,to tyko puste barwy i formy>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
eee ale to ja nie wiem czy to jakas prowokacja czy robisz sobie jaja czy serio piszesz ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ja juz tez sam nie wiem o co chodzi , wczesniej bylo o jakis tabletkach plynacych , a teraz to juz sam wogole nie wiem
ale za to nazwano mnie slonkiem ;d

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
skąd wiesz ze Ty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
bo pod moim postem

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Miarka w gainerze "best mass authentic"

Następny temat

Absolutna Nowość!! - AminoEgzo - Dawka izolowanych aminokwasów

forma lato