SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LA Pharma (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
brał ktoś z Was t3 z tej firmy?
Nie ma u mnie aptecznego t3, masakra jakas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
tiromel szukaj ug t3 podobnio nie najlepsze rozwiazanie , jeszcze jak wyrabiaja te tabletki w betoniarce to w jednej moze byc z 50mcg w drugiej 5mcg takie zeczy jak t3 to lepiej w apeke celowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dokładnie t3 i cloma/nolva tylko apteka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3888
jak prop? własnie zakupiłem 10ampułek i dziwi mnie, że wraz ze zdjęciem wieczka schodzi cała gumka i wbijac musiałem tak jak ze zwykłej ampułki, dwa.... sprawa która jeszcze mnie zaciekawiła to taka, że naisy na dole były ucięte w połowie.. trochę dziwne

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Wejdź na stronę producenta porównaj z ich towarem. Jest też info o podróbkach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 179 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3888
nie ogarniam, po włosku cała ta stronka ich jest, hmmm szukałem w necie o propie la pharma i są rożne wersje, jedna jest ze ściętymi napisami, w drugiej nie ich po prostu. mnie ciekawi też dziwne wieczko, zawsze wbijało się w gumkę igłe, a tutaj z wieczkkiem plaskitowym wyszła także gumka

zasady... ich trzymaj
układy... o nie dbaj!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
miałem metkę jakoś pół roku temu , szału nie zrobiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
bo miales na 99% wal, cale zczechy/slowacja sa tym zawalone, oczywiscie z la pharma to nie ma nic wspolnego, na stronie producenta sa fotki walkow itp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
domyśliłem się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
CYPIS
miałem metkę jakoś pół roku temu , szału nie zrobiła


Którą wersję miałeś..?

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GENEPHARM - zdjęcia

Następny temat

Deca-Durabolin Organon // Holandia

WHEY premium