SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupię bilet na koncert U2

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12649
Spróbuję też tu...
Kupię bilet na koncert U2 w Chorzowie na płytę boiska. Trochę się spóźniłem z kupnem i po tygodniu już biletów nie było. Najchętniej kupiłbym go za 150 zł (czyli cenę normalną), ewentualnie moge trochę dopłacić. Niestety ogranicza mnie cena biletu, ponieważ muszę jeszcze dojechać tam ze Szczecina, a to się wiąże z dodatkowymi kosztami... Jeżeli masz jeden wolny bilet to proszę o kontakt.
Pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
znajomy mial chyba po 300zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 715 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6580
300zl
Czlowieku za 300zl to mozesz se nakupywac dobrych odzyweczek i bedziesz miał z tego jakis efekt, pozytek .
U2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17898
ano...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Pier.dolenie - gdybysmy tak mysleli to bysmy z jaskin nie wyszli.

Ja dalem za bilet VIP we wiedniu 600 zl i na pewno tego nie zaluje. Tyle, ze to byly lepsze czasy (dla u2).

Moge ci zorganizowac bilet chociaz u2 to juz nie moje klimaty. Gdybys chcial na chili peppers to moge ci zalatwic od reki (amsterdam, berlin, londyn).

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Jesli kupisz wiecej niz 1 (tj. np 2 ) cena 160-170 jest do zrobienia.

Zmieniony przez - artlite w dniu 2005-02-22 00:35:50

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
artline ale Ty masz znajomosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12649
Hmmm... Artlite - to brzmi niezwykle ciekawie! Za taką cenę to moge kupić dwa bilety. Na pewno znajdę kogoś kto ze mną pojedzie. I tak na razie najniższa oferta jaką znalazłem to 250 zł... Jeżeli coś znajdziesz za te 160-170 zł to bez wahania się skuszę na dwa bileciki. Tylko zaznaczam, że ja chcę bilety na płytę stadionu. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

Spytam się jeszcze z ciekawości: kiedy gra Red Hot Chili Peppers? Nic o tym nie słyszałem... A ich też bardzo lubię! I ile kosztują bilety na RHCP? Może się uzbiera trochę kasy...

A co do przeznaczenia tych pieniędzy na inny cel: po prostu chcę jechać na ten koncert. U2 jest dla mnie jednym z najlepszych zespołów. I mam nadzieję że zagra również trochę starszych przebojów. A jeżeli chodzi o coś dla "pożytku" (tzn. dla ciała) to teraz latam po spółdzielniach, zbieram podpisy itp. i robię sobie z kumplami siłownię w piwnicy. Do tej pory ćwiczyłem w domu na sztangielkach i najwyższy czas zrobić krok do przodu. Nie uwierzycie ile trzeba się nalatać żeby zagospodarować jedno nieużywane pomieszczenie w piwnicy...

Aha! Dzięki za SOGa. I ciągle czekam na info.

Zmieniony przez - Reload w dniu 2005-02-23 13:43:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Moj koles mial do sprzedania na allegro bilety na U2. Dzial muzyka, bilety

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12649
Wiem, zaglądam tam na bieżąco szukając ciekawej oferty, ale wszyscy tam chcą za jeden bilet 300-400 zł, a dla mnie to za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 506
Bilety z allegro.pl i innych internetowych aukcji nie beda akcepotwane - teeraz w TV

mowili - a najgorsze jest to, ze oni to moga sprawdzic skad masz bilety !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam BMW 316-Compact 95r.

Następny temat

Sprzedam OPEL VECTRA 97r.DIESEL-tanio

WHEY premium