SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kumpel do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siko34 mowisz o kumplu a powiedz o sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 817 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17268
ja w tym momencie wypycham 140 w profilu mam 136 ale to stare i cwicze 2 lata mam 18 lat i bez dopingu wiec mysle ze twoj kumpel to leszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To teraz przyjrzyj sie na jego wyglad i na swoj bo roznica jest i to duza A co do Tych Twoich 140 to cos watpie i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
gosciu w ogole nie wyglada, jesli cisnie tyle ile mowisz to duzy plus bo naprawde zadnej rewelacjii jesli chodzi o wyglad zewnetrzny, widzialem ludzi ktorzy bez koksów wygladaja duzo lepiej, no moze tyle nie wyciskaja

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
tomaszeq: masz soga dla tego kolesia, nie jest najgorzej choc moglo byc zawsze lepiej ale jak cwiczy 2 lata to jeszcze ma czas chociaz zalezy tez ile ma lat

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 817 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17268
a czy on tak za***iscie wyglada???? jak po koksach to do niczego i ja jestem bardziej zadowolony ze swojego wygladu bo bez koksow ,jak ja bym wziol to on nawet polotu by do mnie nie mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sargon koles slabo wyglada ?? Koles jest wielki bo 44 w lapie na tkai wzrost i taka wage jaka on ma bo jest naprawde BYDLE ... mowisz o lepszym wygladzie ze ma zarysowania itp ... ale akurat jemy licyz sie wilekosc tka smao jak mi a nie estetyka i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawodny no koles cwiczy jakos 2 latka , ciska 150 na klate , w lapie ma 44 cm , waga to okolo 85 kg i wzrost 175 cm wiec byczek z niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siko34 no naprzyklad mi sie twoj wyglad nie podoba bo nie lubie takiego typu .... wole cos tkaiego jak on ... wielkie i masywne .... ale w tmy to karzdy co lubi to wybiera....karzdy ma inne zdanie

P.S. a po drugie to widze ze sie przechwalasz swoim wygladem jak narcyz itp bo cie troche ludiz nachwalilo ..... nołkoments
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
koleś konkretny przynajmniej ma odwagę na zawodach wystartowć (trzeba się sprawdzić )a nie się przechwala ile to ja wycisnę bez koxsu a ty na seri a jak bym zioł to bym był lepszy itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj Piesek !!!

Następny temat

Grecja

WHEY premium