SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto z Gdyni i Sopotu??

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13779

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5213
Ogolnie jestem z Łeby. Do niedawna mieszkałem w Sopocie, jutro sie wprowadzam do Gdyniy na Obłuze (AMW). Kto jest z tamtad i doradzi jakas silke, kluby SW? a ludziska z Sopotu kto chodzil na silke u Pita na Brodwinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
ja chodze do pita a co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5213
bo tez tam smigalem jak mieszkalem w Sopocie. Za***ista silka. Ciezko mi bedzie teraz taka znalezc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
no to pewnie bym cie kojarzyl jakbym zobaczyl:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3078
Gdynia-Dąbrowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
masa24, wytlumacz mi gdzie ta silownia jest dokladnie, obok jakiego charakterystycznego miejsca zebym znalazl nie znajac Sopotu. Od Pazdziernika bede mieszkal na ulicy Kujawskiej na Kamiennym Potoku. Jak sprzet i jakie sa ceny karnetow open dla studentow?

pozdr

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
sprzet jest ok.przestronna sala wiec zawsze jest co robic.jak wolisz to jest tez sporo maszyn.
Hmm jak dojechac?JEzeli z kamiennego potoku wsiadziesz w autobus 187 to za jakies 3-4 przystanki bedzie brodwino i silownia tam.jadac od kamiennego potoku po lewej stronie od przystanku na ktorym masz wysiasc bedzie widac taki blaszak i to tam jest ta silownia.po prawej stronie pare metrow od przystanku jest przychodnia i liceum ogolnoksztalcace.napewno trafisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Dzieki bardzo, jeszcze tylko mi powiedz jakie sa ceny karnetow ?

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 960 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38508
dla studentow 90 zl na miesiac. sa jeszcze rodzinne i caloroczne ale nie pamietam po ile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2872
Gdynia-Pogorze

TYLKO ARKA GDYNIA

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

! -! ! Bardzo atrakcyjna, bardzo dobrze platna praca

Następny temat

Nowy sklep z suplami w Strarogardzie gd :-)

WHEY premium