SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który rodzaj treningu i diety wybrać?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
Witam Was, jako nowy tutaj

A teraz do rzeczy. Czytam forum od tygodnia i chyba coraz mniej wiem Jak widzicie z ankiety priorytetem jest redukcja, ponieważ ta waga niestety nie jest od świetnie rozwiniętych mięśni hehe, na następnym planie jest siła (co by było chociaż trochę przy okazji redukcji)

Z góry mówię, że nie oczekuję żebyście mi ułożyli dietę czy trening ale naprowadzili na jakim rodzaju treningu/diety się skupić, za dużo tu wiedzy/możliwości żeby ogarnąć na początku i dobrze wybrać właściwe dla siebie.

Trochę danych i moje pomysły:
gram w tenisa - poniedziłek i czwartek - na ile się da, z trenerem
środa i piątek - spokojnie zupełnie - przeciwnik dopiero się uczy grać

planowana siłownia - oczywiście wyposażona, 1 godzina (tyle starczy?) przed tenisem (gram koło 12), w poniedziałki, środy i piątki. Ćwiczenia na wszystkie grupy mięśni za każdym razem chyba były by okej?

mój pomysł - rowerowy HIIT w wtorki/czwartki/soboty (do lasu mam blisko, tam kilka(~3) HIITów, i spokojnie do domu)

niedziela zupełnie wolna.

Poza tym żadnych wysiłków większych, nie pracuję, jedynie studia więc czas jest żeby się zabrać za siebie. Chyba o niczym nie zapomniałem co chciałem napisać...

Dzięki za pomoc!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 97

Wzrost: 183

Cel treningowy: redukcja!/siła

Staż treningowy na słowni: brak/nigdy

Uprawiane inne sporty: tenis

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia

Dieta: poszukiwana

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak - póki co niepotrzebne

Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
dobra... teraz zauważyłem temat o jasiu i w sumie to mnie dużo lepiej naprowadziło niż wszystkie opisy instrukcje etc... Szkoda, że dopiero teraz, no ale cóż... Mod może usunąć mój temat, przepraszam za zamieszanie

Zmieniony przez - AppleMan w dniu 2008-10-25 22:09:25

Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spięcia

Następny temat

Ból łokcia

WHEY premium