SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzyż celtycki z tribalem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40802
Witam
Zastanawiam się nad zrobieniem sobie tatuażu. Najchętniej zrobiłbym właśnie krzyż (zwykły bądz celtycki) w połączeniu z jakimś tribalem bądz napisem, ale bardzo ciężko na necie znaleść jakis wzór. Jeśli coś takiego widzieliście to bardzo prosze o jakieś linki
Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40802
Dzięki bardzo. Większość już widziałem ale bardziej chodziło mi o takie połączenie http://tatuaze.tv/nasze-tatuaze/celtyckie/tatuaz-celtycki-krzyz-tribal,i412.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 354 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
nom taki bedzie spoko

When you are an anvil, hold you still; when you are a hammer, strike your fill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40802
Nie macie więcej podobnych ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651


taki sobie trzaśnij



jest krzyż.jest napis,tribala zawsze można dorobić,chyba ze interesują ciebie inne symbole solarne to moge powrzucać

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-09 15:34:13

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40802
Sog ale aż tak hardcorowego to nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Moim zdaniem dziara to ma być dziara,przemyślana w każdym szczególe a nie podejście typu jestem naj**any ide sie dziarac nie ważne co nie ważne jaktez chce sie dziarać ale nad tatuażem rozmyslam juz od roku jaki,no własnie jaki pomysł mam od wszystkich terenów Polskich po orła w koronie a ostatnio mnie nawiedził pomysł krzyż Virtuti Militari mojego pra pra dziadka

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40802
MAm podobnie też sie zastanawiam od dłuższego czasu. A czym więcej wzorów oglądam to tym ciężej jest mi podjąć decyzje. Ostatnio taki znalazłem http://tatuaze.tv/nasze-tatuaze/krzyze/tatuaz-krzyz-na-plecach,i183.html tylko myśle że napis byłby inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
To zmontuj pate pomysłów w jeden,moim zdaniem dziara musi być jedna jedyna i nikt inny nie moze mieć takiej samej jak ja

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch problem

Następny temat

Kolana

WHEY premium