SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krotki sen- jak wspomagac regeneracje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1865
Witam.Od długiego czasu mam problem ze snem, a właściwie krótkim czasem jego trwania.Mam problem, bo w dni szkolne nie potrafię szybko zasnąć kiedy wiem, że musze rano wstać stres przed tym ze szybko nie zasne i znowu się nie zregeneruje, nie będę na silach na trening zamyka błędne koło.Nawet kiedy uda się szybko zasnąć to jak musze wstac w nocy do toalety rozbudza mnie ta presja i nie mogę wrócić do snu.Naczytalem się o wpływie deficytu snu na kortyzol i katabolizm.Czulbym się bardziej komfortowo mentalnie gdybym stosował jakas suplementacje na przyspieszenie regeneracji, tylko nie wiem co.Co myślicie o DAA i wit D3? Co polecicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
możesz spróbować ZMA ,melatoniny
D3 w okresie zimowym jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
Od siebie mogę polecić sprawdzony sposób: Lecytyna sojowa - 10 gram dziennie, omega 3 - 4 tabs dziennie, ginkgo - 2 tabs dziennie, wit c - 2 g dziennie, żeń szeń - 1 tabs - to na regeneracje i poprawę samopoczucia z lightowych środków


Zmieniony przez - Rhodiola w dniu 2016-01-04 15:24:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
ja tam żeń szenia przed spaniem bym nie aplikował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko. Bcaa. Kreatyna. ?!

Następny temat

mono + przedtreningówka czy samo cm3?

WHEY premium