SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krostki na tricepsach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Moje rowniez :)

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 299 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8502
peeling niedaje na to rady.. kiedyś z ciekawośći sobie robiłem ... skóra może i w lepszym stanie była , i krostki troche wybielały .... ale szybko powróciło do stanu przed peelingiem(ok 3 dni)

Nieszukam specjalnie jakiegoś lekarstwa ...chciałem się dowiedzieć co to jest i czy ma ktoś to więcej...taka mała skaza na tricepsach raczej niesprawia mi problemów

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
i znowu wiesz lepiej

skoro to nie skaza,alergia,uczeulenie,peeling nie pomaga
to idz do lekarza bo ten post zamienia sie w
pier**** o Chopinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 299 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8502
"znów wiesz lepiej " - skoro próbowałem to wiem, skoro tyle to mam to chyba podstawowe metody już spróbowałem

Chciałem zobaczeć czy ma to więcej osób ..bo jeśli tak to znaczy żę mogę że anomalią niejestm...a na marginesie myślełem że może ktoś kto był z tym u lekarza coś ciekawego napisze o nich .... geneza itp. , albo wypróbował coś skutecznego na nie

Ja nieczuje takiego problemu żeby pałętać ,, się po wstrętnych szpitalach
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img].... wole wymienić zdania w przyjemnym otoczeniu na sfd typu "malutka" itd. .... wole wymienić zdania w przyjemnym otoczeniu na sfd typu "malutka" itd. .... wole wymienić zdania w przyjemnym otoczeniu na sfd typu "malutka" itd. [img]../../buziaki/1.gif" alt="" />

A po za tym ... tutaj każdy człowiek z krostakami odepchnięty od społeczeństwa może znaleźć kąt do rozmowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Bricior, a Tobie po peelingu wrocilo? Po jakim czasie?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10324
masz pewnie rogowacenie mieszkowe
www.sfd.pl/temat252168/

Zmieniony przez - g0fer w dniu 2006-05-28 18:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
bez dwoch zdan post lepszy niz wszystkie dotad napisane razem wziete

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3513
tez mam takie krostki na tricepsie i to jest skaza białkowa, choć już mam to tak długo, że nie zwracam na to uwagi, ale te chrostki skutecznie niszczy solarium/słońce pozdrawiam , możesz też kłaść krem tłusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2152
chyba mam to samo co microbiusz. Również mam to od dziecka i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane... Nie jestem żadnym alergikiem itp. Nie mam problemów zdrowotnych, na nic specjalnego nie chorowałem. Wyadaje mi sie, że to może jest jakiś... "dar od boga" hehehe

Nigdy z tym jakoś specjalnie nie walczyłem ale teraz zaczyna mnie to lekko wk... denerwować Jak tylko znajde sposób na to - zapodam...

PS. Mój kumpel też to ma ale jego to "rypka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3513
w wieku dziecięcym nazywa się to skaza białkowa, u nastolatka i osoby dosrosłem nazywa się atopowe zapalenie skóry, objawy m.in. krostki na tricepsach zmiany skórne - najczęściej na kolanach, łokciach, szyji, twarzy szczególnie wokół nosa i brwi
jak ostatnio powiedział mi dermatolog a utwierdził alergolog jest to odpowiedź organizmu na to co jemy - więc na to co jesteśmy uczuleni
o ile mleko można swobodnie pić nie polecam m.in. sera zółtego, jogurtów,kefirów itp. ani dodatków typu gotowe sosy czy keczupu
mnie osobiście po w/w rzeczach choroba się zaostrza i strasznie łuszczy mi się skóra
niestety leczenie jest długie i bardziej polega na wyleminowaniu zewnętrznych zjawisk choroby ponieważ ta choroba jak narazie jest znakiem zapytania dla medycyny
podobno po 30 roku życia na tą chorobę cierpi tylko 3% ze wszystkich chorych wcześniej
co najgorsze podczas żarcia jedzenia które sprzyja tej chorobie organizm dodatkowo reaguje jak podczas alergi pylicowej - czyli łzawienie, swędzenie spojówek, katar
jak macie jakieś pytania to walcie bo z tym u dermatologa byłem z 20 razy, teraz leczy mnie alergolog :)
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś z kolanem :/

Następny temat

Bilirubina -> 3,61%

WHEY premium