SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krew po szocie..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1340
No odciagnolem tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
no to jak nie miałeś krwi w środku to lightowo

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
ja robilem szota w udo po tren nog (kilka dni temu) to kompletnie nic nie poczulem jak igle wlazla w udo i sama iniekcja rowniez byla perfekcyjna.. tylko tak samo ja Ty przebilem jakies naczynko i odrazu po wyjeciu igly poleciala krew na dywan.. siniak do tej pory ale zadnego dyskomfortu nie czuje..

nawet przez chwile sie zastanawialem czy nie robic iniekcji w miesien ktory byl cwiczony na tren.. bo iniekcja byla idealna.. a przebitym naczynkiem sie nie stresuj.

pozdro

PS. a tloczka nie odciagam.. nie ma czasu..


..sezon sie zbliza

Zmieniony przez - wafel_ksc w dniu 2010-03-29 20:36:49

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906
czasem tak bywa, tez sie kiedys wysralem ze cos nie tak po poleciala struga krwi po nodze, ale zakrzeplo po chwili i bylo OK. Staram sie po szocie przytrzymac troszke wacik i masowac miejsce strzala przez chwile. Jak odciagnales tloczeki nie bylo krwii tylko babelki albo nic nie pociaglo albo na bialo to jest gitara. Nie sraj

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Pozwolę sobie poprawkę strzelić.nie masujemy po strzale tylko uciskamy wacikiem jakiś czas.

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
co byscie nie zrobili i tak bedzie bolalo/niebolalo tak samo

ja wbijam jedna igla i jedna pompka caly flakon testa,
nigdy nie przemywam ani skory ani gumki
bo poprostu mam to gleboko w dupie
taka ciekawostka odemnie,

kiedys jak bylem leszczem to tez sie przejmowalem igalmi etc
chociaz nigdy nie bylem az takim leszczem zebym sie przejmowal tym ze po szocie poleciala krew bez urazy oczywiscie, ale nie badzmy zalosni i smieszni i bez wyobrazni kompletnie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
milczex słaby jesteś !
ja kiedyś jednym kondonem wydymałem 10 bab

możesz mi oddać pokłon

Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2010-03-30 00:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1340
No milczex,ale z Ciebie kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Nie no, ale to naprawde jest smieszne. To juz nie pierwszy post kogos widocznie niepelnoletniego, kto sie podnieca krwia po zastrzyku. Ja pier...., chyba jak jeden z drugim robisz iniekcje, to logiczne, ze przebijasz miedzy innymi skore i miesien, a tak sie akurat sklada ze tam wszedzie sa naczynia krwionosne mniejsze i wieksze. I chyba logiczne, ze jak jest cisnienie i akurat przebilo sie jakies naczynie, to przez otwor krew pod wplywem cisnienia wlasnie bedzie wyplywac!! to podstawowa wiedza kazdego, kto skonczyl chociaz ze 4 klasy podstawowki, a tutaj niektorzy sie podniecaja krwia plynaca z przebitej nogi jakby to bylo co najmniej UFO. Ech, sezonowcy.

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2010-03-30 02:55:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Tak to już jest że jak coś się dopiero zaczyna to się przeżywa i trzeba chłopakom na spokojnie.Kiedyś dojdą do swoich patentów to nie będzie już zawracał gitary.Wiadomo że pojawi się następny koleżka ale tak to już jest.Kolejne nie zawsze jest złe.Kobieta na początku kolejna każda fajna z reguły

mały krępy, niewywrotny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl przy skłonnościach do łysienia

Następny temat

2 pyt o dece

WHEY premium