SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreta

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3442
i od rodzaju kreatyny...

Przeszłości już nie ma. Przyszłości jeszcze nie ma.
Teraźniejszość to nasze wspomnienia i marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4370
oczywiscie, ze daje przyrosty masy bo zatrzymuje rozpad miesni... chyba logiczne. ale skutki hmb nie będą dobrze widoczne u osoby juz od dłuższego czasu trenującej, u osob zaczynających tak. a że hmb to antykatabolik i wspomoże działanie kreatyny każde dziecko wie... nie mam racji?!

"Pij mleko - będziesz wielki jak ciągnik Iveco z naczepą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3442
no dla mnie też logiczne, ale napisałeś "po hmb nie pojdzie ci masa bo to jest środek antykataboliczny"

"ale skutki hmb nie będą dobrze widoczne u osoby juz od dłuższego czasu trenującej, u osob zaczynających tak" - ja mam inne zdanie na ten temat: jak myslisz dlaczgo znający się w temacie odradzają młodym, początkującym, powracającym po długiej przerwie, zakup i stosowanie jakichkolwiek odrzywek? właśnie po to żeby nie tracili pieniędzy na duperele, bo efekty wspomagania są niewspółmierne do zysków które wywołują. w wymienionych przypadkach dochodzi do tak szybkich wzrostów, że nie potrzeba "zakrapiać".

" że hmb to antykatabolik i wspomoże działanie kreatyny każde dziecko wie... nie mam racji?!" - wspomoże, albo nie wspomoże. same chwyty marketingowe nie wspomagają reklamowanych efektów. problem z hmb jest taki, że czasem coś da, a czasem nie (lub niezauważalnie mało), a aspekt cena/efektywność/ryzyko jest ważny (dla niektórych).

Przeszłości już nie ma. Przyszłości jeszcze nie ma.
Teraźniejszość to nasze wspomnienia i marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jakby ktos mial watpliwosci dlaczego nie warto kupowac HMB:

https://www.sfd.pl/temat117011/ 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST a stacki kreatynowe??

Następny temat

Straszna prosba

WHEY premium