SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna wybór.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
Witam postanowiłem założyć temat odnoszący się do Kreatyny. Mam 16 Lat wagę 79 kg wzrost 179 i nie posiadam wiedzy na temat owej kreatyny. Chodzę na siłownię od 3 miesięcy i po prostu chciałbym dowiedzieć się jaką mogę stosować do mojego wieku , wzrostu i wagi nie posiadam diety , staram się zdrowo odżywiać nie jem tłustych rzeczy ITD. Nie ukrywam budżet jest lichy do 100-120 zł. Postanowiłem zaopatrzyć się w ten preparat ponieważ chcę zaobserwować jakieś zmiany w swoim ciele , poprawić sylwetkę .Nie dawno widziałem w supermarkecie jaką kreatynę jabłczan kreatyny czy coś takiego (przyrost sił i masy mięśniowej-takie pierdółki).Prosił bym o pomoc w mojej sprawie . Jeśli pytanie umieściłem w złym dziale to z góry przepraszam ,ale jestem nowy i nie zapoznany ze stroną .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 389
Podstawa to Dieta ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Po pierwsze to nie czas na kreatynę, ale zrobisz co chcesz. Przy wyborze kreatyny kieruj się ekonomią, czyli bierz najtaniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
3 miechy to trochę za wcześnie na supla, przeanalizuje dietę i raczej pomyśl o uzupełnieniu braku (białko lub jakiś kompleks)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
Wpisuj chłopie wszystko co jesz i pijesz w dziennik ( masz go w profilu) i utrzymuj na jednym poziomie, po kilku dniach daj mi do oceny i wtedy przypomnij się na prv a nie teraz atakujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
Ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko na redukcje

Następny temat

Trec Nitobolon II 550g vsTREC Nitrobolon Energizer

WHEY premium