SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
Witam mam mały problem bowiem nie jestem ani chudy ani gruby moja ciało jest akurat i od półtora miesiąca ćwiczę mięśnie brzucha, wcześniej też troche ćwiczyłem ale raczej robiłem to trochę źle. Teraz robie to bardziej na poważnie od ok. tygodnia i dalej nie widzę za bardzo efektów nie mam raczej żadnej diety jem niedużo nie wiem co się dzieje więc teraz postanowiłem zakupić kreatyna i pytam czy ona coś pomoże w przyśpieszeniu widoczności moich mięśni brzucha bo w sumie tylko na nich mi zależy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3586
"Staż" półtora miesiąca i już kreatyne chcesz brać? Nie... Za mało.
Ćwicz dalej. Efektów po tygodniu widac nie będzie, możliwe, że mięśnie zakrywa tłuszcz. Ułóż dietę z ujemnym bilansem kcal i zacznir robić aeroby by to spalić a mięsnie brzucha staną się bardziej widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
po pierwsze to ćwicz wszystkie partie
jeśli dobrze rozumie ćwiczysz dopiero tydzień
i nie masz efektów i wcale się nie dziwie jeśli robisz dobry trening to powinny być efekty po 3 miesiacach
a z kreatyną to się wstrzymaj bo podstawa to dieta i szkoda kasy
jak po trenujesz z pół roku to możesz wtedy pomyśleć o suplemantacjii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Jedno Pytanie nt. Splitu

WHEY premium