SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna Nutrend 1000g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 302


hmm co sądzicie o tej kreatynce?
ja biorę już prawie 2 tygodnie i zauważyłem znaczny przyrost siły
(o około 1/4) a pozatym dużo woniejsze męczenie się mięśni (mniejszy ból)
może i w smaku jest dość niedobra ale efekty po niej są zajeebiste pozatym cenowo ustępują jej wszystkie inne (sami sprawdźie)

i zauważyłem jeszcze jedną rzecz - jak po spożyciu kreatyny zjem jabłko to jej efekty są jakby spotęgowane - jestem dużo silniejszy niż jakbym brał zwyczajnie bez niczego - możliwe że jabłka przyspieszają wchłanianie kreatyny i jej łączenie z ATP - jak macie jakieś teorie na ten temat to dawać je tu :P

seks i tyle

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Kreatyna jak kreatyna.Ciesz sie ze masz efekty.

Co do jabłka to ciekawa sprawa.Musze spróbowac?
Ale szamiesz to jabłko do razu po kretce czy cos odczekujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
w tygodnie przyrost sily o 1/4 ? O_o no to masakra jesli to prawda to gratuluje czyli jak brales np. 100 kg na serie na kalte to po 2 tygodniach wzioles 125 ? niezle ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Mysle ze zakup nie jest najgorszy ... jakosc napewno nie jest jak kretka Multipowera ale za to zamiast 500g masz 1000g tez nie kiepawej kretki wiec ogolnie nie jest zle ;) z tym przerostem to chyba nie oto ci chodzilo jw
Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Osobiście jestem przeciwnikiem kupowania kreatyny w puszkach powyżej 300g. Jak wiadomo, wilgoć na kretkę działa niekorzystkie,a kupując 1000g nie wykorzystamy tego na jeden cykl... i taka kretke będzie leżeć... i leżeć... i czekać na kolejny cykl, a wilgoć... wlizie wszędzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
ja mam nutrenda 300tabsów 1000mg i sobie chwale, za tą cene niema nic innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
też stostuje tą kreatynę i jest całkiem ok. cena bardzo przystępna, polecam. ja osobiscie łącze to jeszcze z creafusion i jestem naprawde zadowolony. nie zapominaj o odpowiednio zbilansowanej diecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak witaminki skomponować

Następny temat

Batony - wasze ulubione

WHEY premium