SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + spalacz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
Witam,
jak to z tym jest powiedzcie mi ?
spalam teraz fat na saa i na odbloku bede chcial zaczac brac shotguna v3 oraz do tego spalacz
a z tego co wiem to :
kreatyna nawadnia zbiera wode w miesniu , a spalacz spala tluszcz lecz tez wode w miesniu

wiec jak to bedize wygladalo waszym zdaniem ? przy braniu spalacza dolaczajac tego kreatyne bedzie dzialal spalacz i w tym samym czasie nie bedzie mi spadalo mieso tylko ta kraetyne ktora biore tak ?
i jesli tak to czy jednoczesnie bedzie mi spalal fat spalacz ?


Ktory spalacz polecacie jesli dobrze mysle i kombinuje?

Do odważnych świat należy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
zacznij od scorch'a
ja biore teraz mono z universala, dynamize białeczko, Tight Extreme SAN'a i Bcaa tst
wiec nie zaszkodzi, na siłowni treningi siłowe + aeroby/interwały w dnt i poleci

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
dobra namyslilem sie
to suplementacja bedzie wygladalo nastepujaca na odbloku :
Kreatye No Shotgun 1 porcja dziennie przed treningiem
BCAA universal amino 12 tabletek dziennie, przed treningiem, po treningu oraz przed spaniem
Spalacz MAN SCORCH 168 kaps 6 tabletek dziennie, 2 z rana, 2 w ciagu dnia, oraz 2 przed treningiem, zalozmy :
wsatje o 7 to o 8 pierwsze 2 tabsy, nastepnie o 12 2 tabsy oraz cos przed trenigniem 2 tabsy ok. 15 :)

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
dobrze jest :P jak masz braki w diecie to jakieś białeczko dokup

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moża tak? + dawkowanie

Następny temat

Dawkowanie

WHEY premium