SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kre-Alkalyn i glukoza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4712
Siemka
Mam kreatyne KreAlkalyn z olimpa 1500 i chce wziasc do tego glukoze. wczesniej wziąlem całę udełko z dieta i trebnigiem i cos tam przybylo. Moje pytanie brzmi ile powinienem brac tej kretki i ile do tego glukozy.
Jak narazie brałem 2 naczczo i 2 rzed treningiem!!
Naiszcie jak wedlug was powinno to wygladac
Z góry dziex

Hulkowiec

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
"Mikeusz mowisz tylko o ww prostych? czy ta sama sprawa jest z carbo? "

To samo z Carbo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12774
Kre-Alkalyn (Olimp 1500mg) @ https://www.sfd.pl/temat257957/

DT:
2kaps na czczo
1kaps przed treningiem

DNT:
2kaps na czczo
1kaps po poludniu

Raczej`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
a ja bym Ci radził 2 na czczo i 2 po treningu. a w nietreningowe jak oszczędzasz to 2 na czczo a jak nie oszczędzasz to 2 rano i 2 po południu

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4712
A jak z ta glukozą do tego?? ile tego brac?? razem czy osobno??

Hulkowiec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
razem... tak 30gr starczy

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Glukoza tylko i wylacznie po treningu w celu uzupelnienia glikogenu w miesniach !! Przy innych dawkach kreatyny glukoza jest calkowicie zbedna i bezuzyteczna, to ze jest ona transporterem kreatyny to stary mit. Transporterem jest np. tauryna lub ryboza.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18932
ale wyzut insulinki sie przydaje chyba co ?

Zmieniony przez - bunchet w dniu 2006-07-18 19:36:08

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Tlumaczylem to juz w 2 roznych postach , jak chcesz to poszukaj, a teraz napisze tylko skrotem. Glukoza owszem powoduje wyrzut insuliny , jednakze ta zamiast transportowac kreatyne do miesni to transportuje do miesni glukoze( niby dobre bo uzupelnia glikogen ale pomija kreatyne) . Miesnie natomisat maja ograniczone mozliwosci magazynowania glikogenu i w efekcie nadmiar glukozy zostaje przetransportowany do tkanki tluszczowej , ktora ma nieograniczone mozliwosci "magazynowe" ;) Dlatego branie glukozy z rana do porcji kreatyny jest zbedne a wlasciwie jest bledem i osoby, ktore latwo sie otluszczaja moga tego pozalowac( natomiast glukoza po treningu jest wskazana ale wlasnie po to aby uzupelnic glikogen w miesniach). Dobrym i tanim transporterem kreatyny jest tauryna ;) Chociaz dzisiaj wiekszosc kreatyn ma dobre rozdrobnienie i nawet bez transporterow daja sobie rade ;)
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18932
co do pory mam to samo zdanie ze
gluko jedynie po tr.

co do wpływu ins. na transport kretki mam niestety inne info
moze błedne , moze nie

tauryna jako transport owszem
idealna

zreszta ja mono nie jadłem juz hoho
a w stakach ktore jem mam wszytko dobrane
perfekcyjnie

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Sama insulina owszem transportuje kreatyne ale nie jezeli wyrzut insuliny zostal spowodowany glukozą Bo wtedy insulina zajmuje sie wlasnie glukoza a nie kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18932
nonsens

bunchet

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam 1000zl jakie suple kupic?

Następny temat

Zgłupiałem...

WHEY premium