SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszula ... kolor..

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Witam załogę..


Co sądzicie o koszuli do garnituru która podchodzi pod jasny róż lub fiolet, osobiście sie napaliłem, za***iście to wygląda, siostra mi mówi że pedalsko ale sie nie zna , za młoda..

Wiec zwracam się do was..

Widziałem ostatnio kolesia który wychodził z banku czarny garnitur w paski + jasno różowa koszula oczywiście bez krawatu - koleś wyglądał naprawdę rewelacyjnie - tyle że wsiadał do mercedesa to wiadomo może sie owinąć w prześcieradło i tak byłby kozakiem..

Wiec czekam na porady kupić nie kupic..?

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2007-05-22 23:51:51

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja mam leciutko rozowa bluze championa <myslalem ze biala bo ciemno bylo w lumpie jak ja zobaczylem > moge ci pozyczyc to zobaczysz se ja kwygladasz acha bluza z katpurem

Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-05-23 06:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ja bym brał, ostatnio sam poszukuje różowej koszuli tylko z wyrazistym różem, ale na razie same jasne róże widziałem Siostra się nie zna. Według mnie róż za***iś.... wygląda do garnituru i trzeba w końcu przełamać ten stereotyp że tylko pedały chodzą (ja nim nie jestem zaznaczam ).

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43081
popieram siostre, bał bym sie tak wyjść na miasto nie mozesz sie normalnie ubrać ?

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
f***master..

Normalnie..? czyli jak według Ciebie jest normalnie..?
Biała koszula niebieski krawat i chodzić jak setki osób w Twoim otoczeniu..?


thx za odpowiedzi..


czekam jeszcze na blue malutką i osę..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2007-05-23 08:31:27

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
http://www.allegro.pl/item195250127_koszula_konsul_exclusive_collection_okazja_.html

o taki roz Ci chodzi??
jezeli tak lub jasniejszy to ok ! jak dla mnie-bedzie pasowało
i nie bedzie wygladało "pedalsko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
nawet jaśniejszy troszkę i chyba z innego materiału bo ta coś za tanio wychodzi.. ;)

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
to bedzie dobrze
a reszta sie nie zna
heh
tak tylko dałam link zeby zorientowac sie w kolorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a tak powaznie to jesli wygladasz jak facet, a nie jak metrosexual, czy gej - nikt ci nie powie ze "ubrales sie pedalsko" <no chyba ze koledzy- w zartach ;) >

warunkiem jesli juz - to jak sam powiedziales - ciemny garniak ! i nie ma sie do czego przyczepić... powiem wiecej.
ostatnio widzialem kolesia w garniaku i mial zieloną , wrecz seledynowa;P koszule w biale kropki - opisując wydaje sie ze opisuje klauna , ale serio wygladal za***iscie ;)


sam wiem to po tym jak zakladam moją wyzej wymienioną bluze z kapturem =P

Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-05-23 11:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
j/w mimo iz preferuje tylko kolory czarny-biały lub podobne ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
ok dzięki..
Raczej nie wyglądam jak metroseksualny osobnik... (tak mi sie przynajmniej wydaje)

chapcie sogi komu wejdą..


Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2007-05-23 12:24:38

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lniane spodnie

Następny temat

Ból Głowy

WHEY premium