SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja barku ????

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5785
Witam ,mam pewien problem.
W sobote (tydzien temu) mialem trening barków. We wtorek jak sie obudzilem lewy bark tak mnie bolal ze nie moglem podniesc reki w bok(do gory) smarowalem ten bark mascia rozgrzewajaco - przeciwbolową. W sobote nie odczuwalem juz bólu i reka moglem swobodnie ruszac, lecz wieczorem bark zaczal mi mocno strzelac.Strzela podczas krazenia reka w przod i tyl. I teraz pytanie do Was, udac sie z tym do lekarza (chociaz on pewnie przepisze jakas masc) oszczedzac ten bark i poczekac az przejdzie czy normalnie robic dalej treningi z tym strzelaniem barku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
oszczędzać i isć do lekarza
pewnie dostaniesz receptę na lek przeciwzapalny

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
I prawdopodobnie niestety nic pozatym ortopeda nie pomoze. Taka rada jesli masz znajomego ortopede to idz do niego, bo inni wątpliwe zeby chcieli Ci pomóc. A jesli nie masz znajomego, i pójdziesz z normalną wizytą, to nie mów ze nabawiles sie kontuzji na silce tylko np. w pracy lub cos w tym stylu. Nie wiem czemu ale lekarze za bardzo nie trawią ludzi cwiczących na silce. a tak pozatym to leki przeciw bólowe i zapalne, glucosamina, fastum, wit C około 1,5 gr na dzien, przerwa z silką minimum tydzien, no i spróbój załatwic sobie laseroterapie, lub cos podobnego.
pozdro

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5785
dzieki za odpowiedzi :)
Ale wydaje mi sie ze problem z barkiem nie wystapil przez silownie tylko jakos podczas snu, (moze cos pzreskoczylo lub cos podobnego) poniewaz troche jest za długa przerwa miedzy treningiem (sobota) a pierwszym objawem czyli bolem (wtorek po przebudzeniu). Teraz 2 razy dziennie smaruje bark mascia Viprosal B , polecila mi ja pielegniarka w szkole :D
A jesli chodzi o siłownie to calkiem sobie odpuscic na tydzien - dwa czy moze sobie na przyklad robic raz w tygodniu biceps i triceps ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
Mało prawdopodobne aby urazł wystąpił w czasie snu chyba że spadłes z piętrowego łużka według mnie nie mas sensu ćwiczyć, zrób sobie przerwe, przecież masa nie ucieknie jeśli sie bedziesz dobrze odżywiał
aha masz tu linka do arta Mawashiego na temat kontuzji stawów:
https://www.sfd.pl/temat76453/  według mnie bardzo dobry i przydatny artykół.
pozdro

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5785
Właśnie wrocilem od lekarza ogolnego. Pani doktor powiedziala ze jesli mnie teraz nic nie boli to nic mi nie jest i jej tez czasami cos strzyka w barku. Przepisala mi Fastul żel i mam sobie zrobic przerwe z siłownia na okolo 2 tygodnie.Powiedziala tez ze to strzykanie moze zostac na stale a do ortopedy nie ma po co isc bo to nie jest nic poważnego. Ahh ci lekarze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
To jest własnie służba zdrowia nasza ukochana niestety. Proponuje isc jeszcze raz do lekarza pierwszego kontaktu ale innego, i powiedz że Cie boli ciągle i nie daje Ci normalnie żyć. Wtedy napewno dostaniesz skierowanie.
pozdro

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5785
Juz sobie chyba podaruje innych lekarzy. Odczekam kolo 2 tygodni i wtedy zobacze jak sprawa sie rozwija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
Jabym polecil isc do lekarza moze trafisz na takiego który zechce Ci pomóc. Nie masz nic do stracenia oprócz nerwów i troche czasu
pozdro

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam to samo naderwalem bark kiedys dawno temu (nawet bardzo dawno) i zostalo do dzis! Czekanie nic Ci nie da!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5785
kuerte1971 w jakich okolicznosciach naderwałes ten bark, jak dlugo Cie bolal, czy strzyka do tej pory i czy mozesz (mogles) wykonywac normalne treningi barkow i innych partii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przebita błona bębenkowa ucha

Następny temat

Moja siostra

WHEY premium