SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs z nagrodą pieniężną.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
nie gwarantuje ze hl zrobie(serio mam problem ze znalezieniem muzy) ale gdzie moge sciagnac walki pawla nastuli(z judo)?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
www.nastula.pl tam wchodzisz na "moja www". w dziale filmy jest ich trochę. i nie musi byc tylko judo. a obu mma to i owo dałoby się wykorzystać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Mam jescze jedno pytanie:
Czy musi to być 1 HL czy można np zrobić 2? Bo jeden mam w zaawansowanym stadium i szkoda mi z niego rezygnować a dorwałem bardzo fajną muzyczkę. Może mógłbym jakoś podmienić gdyby nie to, iż stawiam na sychro obrazu z dźwiękiem.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ile chcesz. moze być nawet ten sam z kilkoma ściezkami dźwiękowymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Mam prośbę, bo szukam w archiwum ale nie mogę znaleźć: czy mógłby ktoś wrzucić na rapida albo megaupload walkę Nastka z Minotauro, potrzebuje do HL'a Nastuli, który właśnie powstaje

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
mleqs-ktos niedawno zapodal w podwieszonym poscie.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
pawełek dzięki już mam

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
Ja swoj wyciepalem w piz** Nie podobał mi sie to poszedł do kosza. Wyglądał mniej więcej tak, ze wstęp pod początek etiudy rewolucyjnej Chopina, pozniej przejscie no i judo i pride + Breath Prodigy. Na zakonczenie dorastanie Pawła na podstawie zdjec od bajtla po mistrza i jego osiągi(np. 12 time Polish judo champ.) w podkladzie końcówka etiudy rewolucyjnej. Efekt nie zadowalał mnie jednak . Od nowa zaczynam, do lipca czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dotychczzasowe efekty waszej pracy już zostały/zostaną w najbliższych dniach pokazane panu Pawłowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Pisałeś, że konkurs trwa do 2 lipca.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs z nagrodą pieniężną.

Następny temat

Oficjalnie - Fedor wypada z GP, Silva zamiast niego!

WHEY premium