SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec!

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Oficjalnie kończę swoją działalnośc w tym dziale, nie ma tu już nic co mógłbym zrobić. Będę tu jednak wpadał od czasu do czasu i sprzątał podwórko - więc uprzedzam że tematy o napakowanych muzykach, aktorach czy gwiazdach wrestlingu będą kasowane.
Nadal będę wgrywał filmy na youtube - mój nick to kruszakus, kto ma ochotę oglądać filmy z zawodnikami dawnych czasów, ten niech śmiało do mnie wpada, co kilka tygodni będę uzupełniał moje konto o dodatkowe materiały.
Dziękuję i pozdrawiam!

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2007-02-07 12:40:43

Wesoły wegan :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
nastal ten dzien
o ktorym mi wspominales;]

pozdro/

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2007-02-07 17:46:56

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
zrobiles b.wiele dla tego dzialu

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
powodzenia w dalszej pracy

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Pa pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Tak jak wyzej. Kruszek zasłuzony jestes.
Pozdro

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
Witam!
Kruszek wiesz jak bardzo ceniłem twoją pracę i naprawdę żałuje, że odchodzisz. Dałeś forum ponad 4lata pracy. Nie zawsze doceniany. Wyśmiewany wręcz przez niektórych, że jedyna rzecz jaką potrafisz to wklejanie zdjęć. Nie zrażałeś się tym jednak i dalej tworzyłeś galerie, które wszyscy oglądali z podziwem. Wbrew pozorom napewno włożyłeś w to wszystko wiele dobrej roboty.... Tym bardziej mi szkoda że odchodzisz mimo, że nie jestem już tak obecny na forum
Tak więc pozostaje mi powiedzieć:
Cześć i trzymaj się!!

micbar15

PS. Looknij na ostatnie galerie 50Dollarsa to przekonasz się, że dotrzymałem ostatniego słowa

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Szkoda ze odchodzisz zrobiłeś wiele w tym dziale. Pozdrawiam i duzo zdrowia życze

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sergio Oliva - Biografia i Galeria.

Następny temat

Bill Davey

WHEY premium