SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6
Witam.

Sprawa wygląda mniej więcej tak.

Mam 19 lat i mam totalnie zerową kondycję.
Ostatnio spotkałam się z krytyką dotyczącą mojego wyglądu.
Rodzice w 'żartach' powiedzieli mi że się spasłam i że jestem gruba, mam lekko wystający brzuch i grubsze uda ale bez przesady żeby mówić odrazu ze jestem gruba czy coś. Przy wzroście 165 ważę 60kg.
Postanowiłam ćwiczyć i odmówić sobie tuczące potrawy i przekąski.
Niestety wykonując nawet najprostsze czynności przez minutę np. Półskip A jest mi ciężko, odrazu kręci mi się w głowie, jest mi słabo i oddycham jakbym 5 km przebiegła.
Do swoich ćwiczeń dodałam bieg. Trening biegacza który w pierwszym tygodniu wygląda tak że:

Minuty biegu: 1
Minuty marszu: 1
Powtórzeń: 7

I to totalnie sprawia że jest mi słabo po przebiegnieciu chociażby jednej minuty, jak przebiegłam już wraz z marszem około 8 minut musiałam stanąć, odpocząc bo zakręciło mi się w głowie i myślałam że zwymiotuje.. A to dopiero pierwszy dzień..
Choć nie dziwię się sobie za bardzo skoro od jakichś 2 lat prawie wcale nie ćwiczyłam, całe dnie potrafiłam przesiedzieć przed komputerem i teraz mam ;c

Nie wiem co zrobić żeby poprawić swoja kondycję.. ;c
Pomóżcie ;c
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Cannabis18, zanim wpadnie do Ciebie ktoś kompetentny, przygotuj swój wpis tak, aby były wszystkie dane niezbędne do tego, aby można było Ci pomóc. To że masz 19 lat i zero kondycji zupełnie nic o Tobie nie mówi. Przeczytaj regulamin, wklej tutaj ankietę ze wszystkimi informacjami, zdjęcia, dokładnie rozpisz na potreningu.pl to co zjadasz przez cały dzień, wszystko, włącznie z przekąskami i cukierkami. Tutaj znajdziesz regulamin, ankietę i dużo dużo cennych informacji https://www.sfd.pl/]]]KONCEPCJA,_REGULAMIN_DZIAŁU[[[-t666947.html 

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale wydolności nie buduje się z dnia na dzień - to kwestia tygodni, miesięcy... Żeby formę zawodowca top-top zrobić potrzeba lat treningów. To drugie oczywiście nie dotyczy statystycznej kobiety, która chce być bardziej sprawna, ale obrazuje, ile wysiłku i czasu trzeba włożyć w poprawę wydolności. To po pierwsze.

A po drugie, to być może zbyt mało i/lub źle jesz. To bardzo ważny parametr.

Zrób to, co pisze Agnieszka, a zobaczymy, co się da z tym zrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha.

Następny temat

DT anuke

WHEY premium