SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koncentracja i skupienie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gieniu pakój w siebie mase wit C (nigdy jej nie przdawakujesz-no moze jak będziesz bral jej nadmiar przez dluzszy okres- ale i tak jej nadwyżka jest usuwana z moczem). Po za tym CHOLINEX, jest bardzo dobry na przeziebienia. Uikaj wszystkiego co ma w skladzie efedryne (jest to substancja zabroniana traktowana jako doping) jest on chociazby w syropie o nazwie tusipect czy jakos tak.
Milego podnoszenia gienie i niech moc bedzie z toba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Przed startem jesteś rozkojarzony?? Troszkę dziwne, jak zwykle przed jakimś ważnym występem jestem bardzo spięty i wręcz trudno mi się "wyluzować". Musisz po prostu popracować nad motywacją, tego idzie się nauczyć

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Przed samym startem znajdź sobie kilka chwil dla siebie, dosłownie kilkanaście sekund, pooddychaj sobie spokojnie, nie rozmawiaj z nikim, niech Cię nikt ani nic z zewnątrz nie rozprasza! Np. modlitwa - wcześniej już wspomniana - jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Wiadomo, że jest to dość duży stres, i trudno się skoncentrować. Musisz znaleźć sobie jakąś jedną myśl, której będziesz się trzymać, inne rzeczy dookoła nie istnieją, np. "zaraz pokażę, na co mnie stać":) Albo pomyśl sobie, że robisz to dla kogoś (jak tak robię, tyle że nie w zawodach, a przed występami) - też skuteczne, bo dajesz z siebie wszystko i nie myślisz o 1000 niepotrzebnych rzeczach naraz.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Jaco wielkie dzięki za cenne rady z pewnością skorzystam!
Wasze wypowiedzi są naprawde bardzo dobre i fajne dałbym wam po sogu ale nie mam abona może jak będe miał to sogi się posypią!

I trzymajcie za mnie kciuki w sobote!!!

Pozdrawiam!!!

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Z tego co czytam to ja chyba nie mam problemu ze skupieniem, po prostu na meczach jestem tak "jednotorowy", że nie potrafię o czymkolwiek innym myśleć, nic z zewnątrz do mnie nie dociera :)

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adi~ to po prostu kwestia psychiki. Każdy z nas jest inny i tak na prawde nigdy nie wiemy co siedzi kazdemu nas w glowie.
Ty np jestes skupiony na 100% (i chwala ci za to) ale sa osoby ktore przed startem, zawodami, wystepem itd. mysla w sposub nie podobny do wszystkiego co tutaj przeczytalem: jestem slaby, nie dam rady itd.
Mowia uwiez w siebie, ale latwo powiedziec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2319
Sie_Jaco(mam duży sentyment do tego imienia "Jaco" - ale to taka dygresja ) tak naprawde to wiadomo co w tej naszej głowie siedzi - odpowiednie ośrodki nerwowe, które na każdy organizm, jeżeli są w odpowiedni sposób pobudzone reagują TAK SAMO, chodzi o to, że możesz do koncentracji wykorzystać pewne specyficzne dzwięki, które pomagają umysłowi w koncentracji i wielu innych rzeczach - ściągnąłem sobie ostatnio taki program z Torrenta coś się nazywa chyba Brain Wave Generator czy jakos tak, bo mam go gdzies na jakimś cd to nie pamiętam jush dobrze.. poszukaj na www.torrent.org.pl - taka jest moja koncepcja spróbuj może pomoże! Przecież prąd działa na każdego człowieka tak samo, to dlaczego te dzwięki miały by akurat Ci nie pomóc???

Pozdrawiam

Zmieniony przez - TrueBaller w dniu 2004-10-05 21:48:45

Sofia Boutella - "Spraw, by ludzie Cię widzieli i czuli muzykę.." NIKE - NEW SPIRIT NEW ATTITUDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki sentyment :)
Dzięki bardzo.
pozdrowienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4049
ja to przed startem sete wodki wale jak narazie to mi pomaga...

Raj dla prawdziwych miotaczy www.miotacze.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze sprobuj yogi ?

Zmieniony przez - iskall w dniu 2004-10-10 13:26:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ceny rowerów w Niemczech

Następny temat

kangaroohops

WHEY premium