SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompletny brak profesjonalizmu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Raczej mielibysmy pokaz klasycznego flipera.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2398
Sewku, tak, mieszkam w Stalówce.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4380 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
wiecie co...w sumie szkoda, że broń nie była odbezpieczona.
najprawdopodobniej to była gazowa, więc ewentualnie uszkodziłby tego głupola (a może by mu się coś poprzestawiało w główce, jak w filmie "Chłopaki nie płaczą").

choremu nic by nie zrobili, a pamiątka by była (i nauczka na przyszłość).
ochrona jest po to, żeby była skuteczna, za to biorą pieniądze od szpitala.
na miejscu dyrektora szpitala od razu zerwałbym umowę z tą firmą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9316
Mojego Kumpla Matka pracuje na tym oddziale jak pamietam to kumpel opowiadal ze niezle jazdy tam sa:) andy ale gdzie dokladnie bo ja mieszkalem na czarnieckiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2398
Hmm, masz racje. Różne dziwne rzeczy się tam czasem dzieją.
Mieszkam na Poniatowskiego, obok Avantii.
Mam pytanko. Udzielasz sie w dziale Sztuki Walki. Cwiczysz może w klubie "Bushido" lub na sekcji judo UKS Dwójka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9316
ojoj juz nie mieszkam w stalowej przylatuje tylko w wakacje ale z tego co wiem mojich dwoch kumpli bodajze chodzi do uks'u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 352
Brak profesjonalizmu to był.Ale co do broni to była to raczej bron palna, bo gazowej sie juz nie stosuje. A bron palna musi byc na patrolu, czemu!?A dlatego bo! Co z tego ze jestes profesjonalista i umiesz wszystkie style walki mozesz byc nawet lepszy od Brusa Lee, ale jak wyskoczy Tobie małolat z bronia to Ci nic ten Twoj profesjonaliazm nie pomoze tylko POMOZE BRON!!!!! KUZwa panowie gdzie zescie zostawili rozum, prawdziwy profesjonalista wie ze bez broni na tym swiecie nic nie zrobisz ZAPAMIETAJCIE BRON JEST SZYBSZA.Po drugie bron powinni miec obydwoje ochroniarze a nie jeden, ten drugi nic nie zrobił, bo nie mial czym sie bronic!! BO czym?! mial kung fu mu pokazac! Zanim dolecisz do broni, przeciwnik na pewno zdazy nadusic za spust. Po co komu interwencja bez broni, mi napewno nie jest potrzebna. Mogli tez, ta bron zostawic w samochodzie,ale nie znali dokładnej sytuacji. a gdyby okazalo sie ze swir biega z narzedziem ktore moze zagrozic zyciu lub zdrowiu człowieka! Pomyslał ktos o tym?! Co podbiegnierz do swira i co bedziesz probował go obezwładnic, jak on bedzie wymachiwał ostrym narzedziem np. siekiera albo nozem, czym kolwiek ostrym, raczej NIE tylko wyciagniesz Bron i strzelisz zeby kogos nie zabil, albo zeby wiecej nikogo nie zabił.Jak widze ochrone bez broni to mi sie chce smiac, bez broni to mozesz stac na bramce.Wyobrascie sobie taka sytuacje, jestes na partrolu dostajesz wezwanie do mieszkania np. włamanie, wychodzisz z samochodu z kolega nie macie broni tylko pieprz i pałki, zauwarzacie bandyte biegniecie a on idzie w wasza strone dziwne prawda, a to dlatego ze on ma Bron!!!! WY sie zatrzymujecie i co robicie kleczycie i blagacie o litosc, placzecie zeby was nie zabijał!!!! A on spokojnie strzela wam prosto w jaja!!! a pozniej w gołowe. Tak wogole ostatnio jest moda na zabijanie w Posce Prawda.Panowie cofacie sie. W Policji wszyscy na Patrolu moga miec bron to dlaczego nie moga miec ochroniarze!? czasami jest brak profesjonalizmu czasami ma sie pecha, kolege tchorza, albo jest sie słabszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51590 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawdziwy profesjonalista wie ze bez broni na tym swiecie nic nie zrobisz

Prawdziwy profesjonalista wie, że użycie broni to ostateczność.

W Policji wszyscy na Patrolu moga miec bron to dlaczego nie moga miec ochroniarze!?

No ciekawe, dlaczego?
Kolego, zanim ktoś się nie weżmie za kontrolę nad przyjęciami pracowników ich poziomem wyszkolenia, badania u psychologa i lekarza kandydatów na agentów ochrony. Oraz zanim nie zaczną im płacić jak trzeba - to niech ręka Boska broni przed upowszechnieniem broni w agencjach ochrony.

Zmieniony przez - Nowieńkij w dniu 2005-10-19 11:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Sensejaras o czym i do kogo piszesz? Znasz w ogole prawo w tej materii? Znasz sie troche na dzielanosci firm ochoroniarskich? Tu nie koncert zyczen. Ilu blagalo na kolanach, gdy malolat do nich mierzyl ze swojego obrzyna? Za duzo tv po 20.00?

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2005-10-20 14:12:54

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 352
x-ray wiem oczym mowie,obecnie pracuje w interwencji mam ponad trzy letni starz pracy.A czesc wypowiedzi była kierowna do ludzi ktorzy twierdza ze bron jest nie potrzebna w ochronie.Wiadomo ze jak dotad badania na bron sa kiepskie, wiadomo dlaczego. x-ray popracuj w ochronie w inerwencji a do piero pozniej sie wymadrzaj, informatyka to nie to samo co ochrona. A to co jest po 20 tv to jednak jest po czesci prawda. Dopiero jak sie pracuje w ochronie czy w policji dopiero widac co sie dzieje na tym swiecie. Ty spisz a policja w tym momencie interweniuje to ze czegos nie widzisz to nie znaczy ze tego niema. Mialem okazje miec juz interwencje razem z Policja i musze powiedziec ze bez broni napewno bysmy sobie nie poradzili. Na widok broni wszyscy wymiekaja.x-ray popracuj w interwencji najlepiej latem to zobaczysz jak nie jest wesolo bez broni, a raczej bez nadziejnie. W ochronie a szczegolnie w policji duzo pracy jest, ci panowie naprawde ciezko pracuja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kempo czy boks

Następny temat

Niemiecka obrona pasa

forma lato